Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan növeljem az önbizalmama...

Hogyan növeljem az önbizalmamat, és hogyan javítsak a kapcsolatomon az emberekkel?

Figyelt kérdés
Nos, elég sovány vagyok, és képtelen vagyok hízni. Ez rásegít arra, hogy mindenki nevessen rajtam, és kibeszéljenek a hátam mögött. Ha valaki nevet, mindig azt hiszem, hogy rajtam, de néha ezt biztosra veszem, mert mutogatnak rám. Úgy érzem, semmiben nem vagyok tehetséges. elég szégyenlős vagyok, kevés barátom van. Kérlek segítsetek... Lehetőleg jóindulatú emberek válaszát várom.

2017. ápr. 30. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek nem szoktak mutogatni arra, akiről beszélnek, legfeljebb az ő irányába néznek. Úgyhogy valószínűleg csak képzeled, hogy rólad beszélnek. A soványság amúgy se szokott céltábla lenni, sokkal inkább a kövérség. Ha van iskolpszichológus, menj el hozzá, hogy kiderítsétek, honnan ered ez az önbizalomhiány. Lehet, hogy a szüleid voltak túlságosan elégedetlenek veled. Senki nem feltűnően tehetségtelenebb, mint bárki más, az emberek a kevés igazán tehetséges embertől eltekintve átlagosak.
2017. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Mi mit segìtsünk ezen? Te fejedben kell rendet tenni első körben....
2017. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia. Úristen, mikor megláttam ezt a kérdést, olyan volt mintha én írtam volna ,annyi különbséggel, hogy engem nem gúnyolnak emiatt. A kűlsőm nekem is olyan, nagyon vékony vagyok sajnos, és szintén nagyon visszahúzódó vagyok, csendes, önbizalomhiányos. De engem nem gúnyolnak emiatt.mert enegem, szeretnek, segítek nekik ha baj van, rám számíthatnak. De van egy osztályrsam aki szintén ilyen vékony mint én, ő nagyszájú, bunkó, beszól az emeberkenk, nagynak hiszi magát, na vele kötekednek a többiek a súlya miatt, de velem ezt nem tennék meg, mert én sem teszem velük. Hidd el mindenkiben vaan valami belekötni való. Senki sem tökéletes. Biztos vagyok benne hogy gyönyörű vagy te is. Csak ezt nem látod! Van hogy elnegyek az itcán és valaki mondja hogy milyen vékony vagyok, de azzal meg nem kell törődni, nem ismernek téged, ne adj a véleményükre, fura hogy én adok tanácsokat 😊 amugy hány éves vagy?
2017. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok, én 16
2017. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!