Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember a barátnőm?

Rossz ember a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ma barátnőm elmesélte, hogy régen járt egy sráccal, aki bántotta érzelmileg néha, meg csúnyán kihasználta. Szakítottak, a srácnak lett egy új nője. Később a srác felkereste barátnőmet, mondta, hogy a jelenlegi nőjevel rossz a kapcsolatuk , és hamarosan szakítani fognak, és nem-e bekülnének ki. A srác állította, hogy megváltozott stb, barátnőm meg nagyon naív volt, szeretethiányos és mondta hogy oké. Lefeküdtek egyszer. Aztán kiderült, hogy a csávónak esze ágában sincs szakítani a nőjével,csak kalandra vágyott. És a barátnőm mondta, hogy akkor menjen a francba. Rossz ember lenne emiatt a barátnőm, mert nős pasival kezdett? 25 éves a barátnőm,én meg 21/L
2017. máj. 1. 01:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

inkább csak buta és naiv...

a szeretethiány olyan dolgokra képes sarkallni amit normális állapotban nem tenne meg az ember...


24F

2017. máj. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól is félek nehogy az en pasimra is ramasszon egyszer. De ha a barátnőm tényleg akkor csak nem tenné meg.. meg na tudom, hogy ez a történet teljesen más tészta, csak ettől is tartok egy kicsit .
2017. máj. 1. 01:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább támogasd lelkileg, ha jó barátnők vagytok, segítsd át ezen az időszakon és támogasd a pár keresésben


24F

2017. máj. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen, rossz ember. A legtöbb ember rossz, nagyon kevesen képesek megtartani a gerincüket. De még így is, határozottan jobb egy rablónál vagy hasonlónál.
2017. máj. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Attól is félek nehogy az en pasimra is ramasszon egyszer. De ha a barátnőm tényleg akkor csak nem tenné meg.."


A pasid hűségéért elsősorban a pasid felel. Ha nem bízol benne, gondold át, adott-e erre okot. Ha rámászik a barátnőd, akkor egy normális pasi visszautasítja, ha meg él a helyzettel, akkor dobd ki (még örülhetsz is, hogy a barátnőd megmutatta, milyen ember a párod).

2017. máj. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem tűnik egy rámászós típusnak a barátnőd. Ezt a kalandot sem ő kezdeményezte.

De ezt a kérdést nem értem. Nálam az úgymond "rossz ember" definíciója a rossz szándékú, de lehet, hogy én vagyok a hülye, amiért azt feltételezem, hogy ezzel mindenki más is így van. Mert a barátnőd a leírás alapján bármi, csak nem rossz szándékú. Hozott egy rossz döntést, részben azért is, mert félre lett vezetve. Persze megeshet, hogy emiatt majd a magukat " minden körülmények között józannak és okosnak" tartó emberek rossznak mondanák, de ezzel számomra csak azt bizonyítanák, hogy a saját önbizalmukat másokkal való összehasonlítással próbálják megszerezni.

2017. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ember a barátnőd, csak naiv. Bevette az excsávó dumáját, mert nem volt számára közömbös. Nem hiszem, hogy a pasidra rámászna, sőt ha a fiúd kezdeményezne azt so fogadná el, mert barátnők közt is él a szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk.
2017. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem egészen értem a logikai összefüggést. Volt egy pasi, aki becsapta, és kihasználta a barátnőd naivitását, és te ebből azt a következtetést vonod le, hogy rossz ember, és lehet, hogy rá fog mászni a te pasidra. Mégis, hogy jutottál erre a következtetésre?

Elnézést kérek, de kettőtök közül te tűnsz a rosszabb embernek. Egyrészt azért, mert amikor barátnődet (az is meggondolandó, hogy ezek után lehet-e annak nevezni) megbántották, becsapták, fájdalmat okoztak neki, akkor nem azon gondolkodsz, hogy mellé kéne állni, hanem hogy ettől ő rossz ember lett, másrészt mert bizalmatlan vagy, és birtokló a barátoddal szemben.

2017. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

A 8-as jól mondja. Elképesztően buta logikád van, szinte már undorító. És te vagy 21 éves..

Van 1 lány, akit átvertek, kihasználtak, ezért a lány szenvedett. A fiú röhögve átverte, hazudott neki hogy a lány lefeküdjön vele, a lány meg örült hogy végre szeretik őt és van esélye nála.

A lány az áldozat, te pedig őt látod rossz embernek. Hát gratulálok, te hatalmas nagy marha, gondolkodhatnál néha azért. A barátnőddel szakítsd meg a kapcsolatot, mert úgy látom te is ártani fogsz neki a hülyeségeddel, szegény ilyen nyomorékokkal van körülvéve.

2017. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

1) nem nős

2) nem rossz ember, hanem segghülye. Tipikus nő, aki sóvárog az után, aki rosszul bánik vele.

2017. máj. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!