Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani dögös/szexis fiatal...

A mostani dögös/szexis fiatal lányok hogy fognak kinézni idős korukban?

Figyelt kérdés
Amikor látom a buszon azt a sok elhízott, ragyás bőrű, ősz dauerolt hajú, sokszor fejkendőt viselő gurulós kocsit húzogató öregasszonyt, akkor elkezdek agyalni azon, hogy ők vajon tizen- ill. huszonévesen vajon hogyan néztek ki és a mostani fiatal gyönyörű, hamvas arcú, vékony, dús hajú csajok - akiknek a pillantására nap mint nap feláll a cerkám - vajon 60-70 évesen hogy fognak kinézni. Én magamat el tudom képzelni és szerintem sokkal rondább nem is leszek 60 évesen - mert most is egy alacsony és vékony huszonéves gyerek vagyok - maximum annyi különbség lesz, hogy a mostani rövid szakállam tiszta ősz lesz, 165-ig összemegyek és totál kopasz leszek, de karakteres arculatom akkor is lesz, úgy mint most. De nem tudom a mostani csajok esetében mekkora változás fog végbemenni és legfőképpen, hogy fogják feldolgozni. Vagy lehetséges, hogy ez a generáció már tényleg úgy fog kinézni, mint mondjuk Susan Sarandon ( [link] ), aki simán letagadhatná, hogy 70 éves? Szerintem inkább az utóbbira van esély, a diplomás csajok körében mindenképp, hiszen sosem fognak annyit dolgozni, mint egy ápolónő vagy egy fodrász. Arról nem is beszélve, hogy a genetikájuk is sokkal jobb, mint a szüleiké (nem véletlen, hogy sokkal több nagy mellű csaj van manapság, mint az idősebb korosztály esetében), de kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok erről.

2017. máj. 1. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

A jo genetikat mellmeretben merjuk? :D

Ezt te sem gondoltad komolyan

2017. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Inkább azon gondolkodj, hogyan teszed majd boldoggá a melletted levő nőt, hogy ne menjen tönkre veled, hanem virágszál maradjon kívül-belül. Amíg ilyen sekélyes és hímsoviniszta vagy, ez lesz a legnehezebb.
2017. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Az osztrogentermeles kb 40 evesen megall.

Azaz hizekonyak lesznek ősz hajjal es csontritkulassal.a szoptatassal a csecsuk hasig fog logni.


Kb az a szebb akinek tobb a penze plasztikára meg kulcsinre, az meg pasitol fugg mert pasi nelkul gyerek mellett csak csorosag van hiàba tagadják

2017. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Szerintem ez ország függő is. Ahol kidolgozod a beledet több tíz éven keresztül, hogy megélhess, ott nem lesznek tündöklő nagymamák, akik vígan bicikliznek egészégesen az utakon. Nagypapák meg pláne, mert azok hamarabb meghalnak a terhelés miatt. (Fő a pozitívság :D )
2017. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyobb a mellük, csak a jobb életkörülményeknek köszönhető.
2017. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!