Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 évesen nem foglalkozom az...

24 évesen nem foglalkozom az ismerkedéssel nőket illetően, ez 5 ből 3 embernek sose tetszik, normális ez a támadás?

Figyelt kérdés

Érdekes gondolkodásom van, senkivel nem akarok közösködni, saját ingatlant magam szeretnék venni, nem felesbe ahogy legtöbben szokták. Egyrészt azért mert hallok, tapasztalok balhékat, válásokat, verekedést régi házasságokban.

Ahol lakom ott a nő és férfi is isznak, egy bográcsozás úgy kezdődik hogy még oda sincs téve a kaja, de már 5-5 üveg sör lemegy. Aztán a végén dobálóznak az üvegekkel, és vége is a békének.

Régebben villamoson hallottam egy mellettem ülő beszélgetését hogy nő a vonal végén mondta "jól van úgy készüljél hogy semmit nem főztem, a csávó mellettem pedig vissza vágott neki: azt hiszed velem baszol ki, leszarom mit csinálsz.


Szóval én úgy vagyok vele, legyen ellenem a emiatt a család, ismerősök hogy soha nem látnak senkivel, de legalább a magam embere vagyok. A pénzem nem egy idegenre megy el, aki kitudja kihez megy ha én dolgozni volnék.

Munkahelyen multi révén sokan dolgozunk a finomabb, odafigyelést igénylő melót csinálják a nők mint operátor, mi pedig raktárból visszük nekik a holmit, volt olyan hogy szólt az egyik srác, lehet bejövök az egyik csajnak kint, tudom hogy van aki szívesen lenne velem, de én meg szarok bele, legalább nem csalódok.


A család amiatt aggódik hogy később egyedül nem lehet lenni, most még lehet későn érő vagyok, szerintem ez hülyeség. A kereset az bőven elég magamra, hobbimra, és szabadnapokon kikapcsolni az agyamat.


2017. máj. 1. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ember, azt csinálsz amit akarsz, ha egyedül szerenél lenni miért ne? Nem értem mi értelme van a kérdésednek, ha te így vagy boldog, miért kell itt megerősítést kérni?
2017. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert sok embernek számára ez nem elfogadott, nem érv arra hogy valaki remete legyen :)
2017. máj. 1. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Jól csinálod.


Bár nekem van barátom már, de én is sokáig elvoltam egyedül a hobbimmal, munkával, játékkal, stb.

Olyan barátom van, aki hozzám hasonlóan szeret egyedül lenni és elmerülni a hobbijában. Minket már azért is ért támadás, hogyhogy jól tudjuk magunkat érezni a másik nélkül, napokig, hetekig...sok a társfüggő.


Meg 24 évesen nagyon fiatal vagy még, hogy ilyeneken aggódjon a családod.

2017. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

1.nek: azert, mert megerositest var, h jol csinalja, amit csinal. Ha biztos lenne benne, nem irna ki kerdest.

Kerdezonek: nem minden no megy a penzedre, ha megismernel egy normalis lanyt, es megszeretned, te is belatnad ezt.

2017. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Kerdezonek: nem minden no megy a penzedre, ha megismernel egy normalis lanyt, es megszeretned, te is belatnad ezt." Szerintem a kérdező nem konkrétan anyagi okok miatt nem akar barátnőt, hanem mert jól érzi magát egyedül.
2017. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 30 éve jól érzem magam egyedül, és soha nem jutott eszembe, hogy más véleményét kérjem arról, mit szól az életemhez.
2017. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem meg anno 14-15-16-17 évesen azzal piszkáltak,hogy miért nincsen pasim,és szánalmas lúzernek tekintettek...szerintem a te esetedben is ugyanolyan nem normális a támadás,mint az én esetemben...ostoba,h*lye emberek mindenhol...:D :(
2017. máj. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

attól,hogy te ezt bebeszélted a fejedbe még nincs így.

ami példákat írtál,ott nem volt se tisztelet se szeretet se keret megtartás.

a lehető legrosszabb felállásokat írtad.

ha kellően erős a kereted,akkor kapcsolatban is ugyanúgy megmaradsz önmagad,marad minden a tiéd,csak nem leszel egyedül és dughatsz,szerethetsz.

meg miért menne el a pénzed?

ne egy naplopó bigét nézz ki,ennyi az egész.

szóval téveszmés félelmeid vannak elég rendesen.

abban viszont igazad van,hogy a közös ingatlan,meg egyéb anyagi közösség az kockázatos sőt valamilyen szinten felelőtlenség is,és normális ember ilyet valóban nem tesz,mert semmi nem tart örökké.

2017. máj. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az öcsém is így gondolkodik.

Ő 25 éves,veled egykorú.

Egyszer volt barátnője,azt mondta többet nem akar,az nem ő,nem szereti a társas kapcsolatokat,meg,hogy neki valaki megmondja mit csináljon.

Meg nem szeret összebújni senkivel,nem igényli az ilyesmit.

2017. máj. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Ti elhiszitek neki, vagy ráhagyjátok hátha idővel másabb lesz?

Nekem a húgom is megmondta hogy itthon egyedül fogok megöregedni.

2017. máj. 2. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!