Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki szerint ez normalis?...

Valaki szerint ez normalis? Apám pikkel ram!

Figyelt kérdés

Apam alkoholista, es eleg nagydarab ember (186cm/130 kg). A legnagyobb problemaja az, hogy csak lanyai vannak. Anyamat ezert egy nagy nullanak tartsa, aki meg egy gyereket se tudott "normalisan" megszulni!

Szoval a hugommal ebben nottunk fel! Feltunk tole, mert mindenert mi kaptunk (ha rossz jegyet hoztunk haza vagy ha nem az a csapat nyert akinek szurkolt). A tesomnak remalmai voltak miatta. Sokszor orditva kelt, amiert ki is kapott!

Ram azert pikkel, mert kover vagyok! Anyuka szerint csak magat latja bennem, ezert kritizal folyton! Egy ideig lehet turni, de nekem mar lassan elegem! Semmi sem jo, amit csinalok, pedig mindig igyekeztem. Szinjeles tanulo voltam! Fosulit vegeztem! Versenyeket nyertem!

Apam meg iszonyatos nez ki! Nagydarab, budos, izzadt, dagadt arcu, voros szemu ember, aki a sajat igazat csak az eros hangjanak tulajdonitja. Azt szokta mondani, hogy oruljunk, hogy lanyok vagyunk, mert ha a fiai viselkednenek igy ahogy mi, mar regen el lennenek asva a kertben!

Mar felnottunk, a tesom el is elkoltozott. Sokszor mondtuk anyunak, h valjon el, de nem akar.

Nekem is meg muszaj itthon laknom, mert meg nincs annyi penzem, hogy koltozzek. Dolgozok es gyujtok, mihelyst lehet, el is megyek! Csak anyamat fogom sajnalni! 25/L



2014. jan. 19. 23:58
 1/4 .figo. válasza:
Te is tudod, hogy ez nem normális . Legalábbis nem így kellene lennie ! De szüleidet Te sem választhattad meg mint más sem. Hajrá költözz el otthonról, Éld az életed ...
2014. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
anyádat ne sajnáld. Megvan a lehetősége hogy elváljon, de nem akar. Joga van úgy élni az életét, ahogy akarja. Te meg költözz ahogy lehet. Ha nem egy lakást, csak egy szobát bérelsz már az is jobb, mintha otthon laknál.
2014. jan. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jelzem az apától függ, hogy fia vagy lánya lesz. (a nőknek XX kromoszómája van, a férfiaknak XY. ha a férfi az X-et "adja a gyerekbe" akkor XX tehát lány lesz, ha Y-t akkor fiú.. a nő csak X-el tud hozzájárulni, szóval .. nincs igaza.) szomorú helyzet
2014. jan. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Apádnak egy kiadós verés hiányzik, hogy a hatalmas ego-ja helyre legyen rakva. Rengeteg ilyen "apa" van, a családjukat sajnálom nagyon, mert a beteg hajlamukat rajtuk élik ki, ezeknek egy falu szélén egy bódéban kellene élni ilyen állapotban, akkor megtanulnák, mit vesztettek el...

Isten nem ver bottal ugye, amit tehetsz, hogy próbálj nem haragba lenni vele, de költözz el mielőbb.

Nehéz sajnos, nagyon.

2014. jan. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!