Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is ennyire közvetlenek...

Veletek is ennyire közvetlenek az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam vérvételen, sokat kellett várni, a mellettem ülő nő elkezdett hozzám beszélni, múltkor a vasútállomáson ült oda mellém egy nő, és amíg vártunk beszélgettünk. Az orvosom is közvetlenebb az átlagnál, érdekli merre lakok, stb. Múltkor egy bevásárlóközpontban előre engedett a pénztárnál egy férfi, (nagyon kedves volt ez tőle) és beszélt hozzám, egyszer meg is érintette a karomat, végig simította. Sok ilyen és ehhez hasonló történetem van. Veletek is ilyenek vadidegen emberek? nem zavar, sőt jól esik nekem.
2017. máj. 2. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, velem is. Egy kolléganőm azt mondta, valószínűleg azért, mert kedves arcom van.
2017. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megesik az ilyen, foleg ahogy mondod is, amikor varakozni kell. Jobban telik az ido, ha beszelgetunk valakivel.
2017. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel egy átlagosan kinéző srác vagyok, az emberek többsége különösebben észre sem vesz. Te egy szép nő vagy, ugye?
2017. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul és nem értem az okát.Pl.a fogorvosom tök lazán viselkedik kezelések közben,sokszor kimutatja a hangulatát is,néha kicsit produkálja is magát.Hivatalos ügyintézésnél is az egyik nő mikor bementem elmesélte,hogy mennyire zavarja az emberek türelmetlensége,hogy soron kivül beakarnak menni és vele meg egymással is ezen vitatkoznak,mintha neki nem lenne más dolga.Néha kicsit zavaróak ezek a dolgok.A vonatban is volt aki elmesélte a lelki bánatát.Meg tapasztaltam többször is ilyet.
2017. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Ha egy jó csajról van szó, akkor azzal nyilván mindenki közvetlen meg kedves lesz. Az oka ennek, hogy a dugóösztön működésbe lép.
2017. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5! Dugóösztön az neked ha nő kedves velem? Nő vagyok!
2017. máj. 3. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Az idősebbek velem, de bármilyen furcsa, nem nagyon szeretek beszélgetni, még azokkal se, akiket ismerek, csak akiket szeretek. Persze, aranyos meg minden, csak én egyszerűen nem vagyok ilyen.

Pesten élsz?

2017. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!