Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mentőállomáson dolgozó...

A mentőállomáson dolgozó emberek tényleg összetartóak, közvetlenek egymással? Vagy ezt csak én akarom hinni?

Figyelt kérdés

Mentőtiszt szeretnék lenni, és bennem az a kép van, hogy a mentős kollégák szeretik egymást, jó a hangulat, összetartóak, segítenek egymásnak, hogy az egész csapat olyan, mintha egy nagy család lenne. Valaki bennfentes, saját tapasztalatból vagy ismerősökön keresztül elmondaná, hogy csak én vagyok ilyen naiv, vagy tényleg ilyen szoros a kapcsolat a bajtársak között? Esetleg a többi kékvillogós szervek dolgozóival is hasonló a viszony?


Köszi előre is! :)


18/L



2015. júl. 1. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akik ebben a szakmában dolgoznak olyan kemény helyzetekben kell helytállniuk, amelyeket az emberek még fotókon sem mernek megnézni. Lehetetlenség, hogy ne tartsanak össze, ugyanakkor a lelkük nekik a leghatalmasabb az orvosi szakmában és sokmindent kell feldolgozzanak, így evidens, hogy össze kell tartsanak. Ha újoncként kezded majd a szakmát, akkor a legjobb lesz, ha éveken keresztül az idősebb 40-50-esekre hallgatsz és mindig azt csinálod, amit ők mondanak, mert sokszor nagyon-nagyon sürgős eseteket kell megoldani, vakarózás és gondolkodás nélkül. Ezt kell szem előtt tartsd.

Sok városban és országban igazi hősöknek is nevezik őket, nem hiába.

2015. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Kedves 1.-es hozzászóló, bár így lenne!


Hidd el nem ilyen.

2015. júl. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
az én környezetemben nagyon is olyan, amilyennek te leírtad. Ha szeretnél, írj üzit és tudok mesélni :)
2015. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó ez is. Az egyik legundorítóbb se*gfej, akit valaha ismertem, mentős. Nem volt köztünk semmi, nem is alakult, egyikünkben sem merült fel, úgyhogy nem sértettség vagy megbántottság beszél belőlem.
2015. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Na igen, nem mindenki egyforma, de ha a nagy többség rendes, és sok helyen jó a hangulat, akkor már mindjárt más a hangulat ott is. :)
2015. júl. 15. 08:50
 6/7 anonim válasza:
100%

Négy évigdolgoztam ápolók3nt.

Csodás négy év volt!! De!!

A mentős is ember a maga minden gyarlóságával együtt!!!

Igen van egyfajta összetartás, több mintegy átlagos munkahelyen, erre süksé is van. A munka egy része hajtós, egy része baromira izgalmas! Mindenesetre csak akkor menj oda ha el tudod fogadni hogy ez a fajta hivatás ( mert e az) sok lemondással is járhat.

2015. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a csapat kiégett, nyúzott és stresszes, akárcsak az ápolók (én utóbbi vagyok, még gyakornokként). Én már azt hittem, ez az átlagos, jókedvre meg sehol sem számítók az egészségügyben... Hol van az a jól motivált, összetartó társaság, hármas válaszoló? Lehet, érdemes lenne arrafelé munkát keresnem. :)
2016. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!