Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a pontok egy fiatal...

Mik azok a pontok egy fiatal férfinél, amikor maguktól jönnek a nők?

Figyelt kérdés
Pénz, izom, motorozás, jó arc?
2017. máj. 5. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
hogy ne legyen gyökér. az pl egy jó pont.
2017. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nőgyógyász magánrendelés.
2017. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha elvárod, hogy hozzád menjenek a nők, aligha vagy férfinak nevezhető.
2017. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
rock star
2017. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

nincs ilyen pont!


Amúgy meg társasági élet, lehetőleg mindig legyenek új arcok, vagy a meglévő társaság hozza a haverjait is.. és akkor lesznek nők is!

2017. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Utolsónál a pont.
2017. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Sosem fogom megérteni, hogy a gyk-sok egy része szeret hazudni és egy rózsaszín világról beszélni, vagy egyesek tényleg egy ilyen burokban élnek.

Ha egy férfi izmos, jól néz ki és van pénze, akkor mennek rá a nők. Miért jó ezt tagadni? Ettől jobban alszotok vagy egy morális hősnek érzitek magatok?


#1: Gyökérként több csajt szedtem fel, mint normális viselkedéssel. A környezetemben minden srác megerősíti ezt. Biztos mi és még pár millió férfi vagyunk a kivétel. A kutyát nem érdekli, hogy valaki nem gyökér, ha nem tud mást nyújtani. És a kutyát nem érdekli, hogy valaki gyökér, ha olyat tud nyújtani, amit akar a másik.


#3: Kérlek, másold már be a férfi szó jelentését, amely miatt ne lenne férfi az, akihez mennek a nők.


#4: Lepontozták... Mutassatok már pár szűz rock start, akinek a koncertjén nem dobálják be a bugyikat. Köszi!


Gyerekek. Néha felkelhetnétek a gép elől és kimehetnétek az emberek közé.

2017. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem igaza van az utolsónak, de...


Nekem pl. nem kéne egy olyan nő, aki csak a pénzre, izomra, autóra, gyökérségre stb. megy. Ezek annyira felszínes dolgok, és igazából csak a felszínes libák hajtanak erre, akik soha nem voltak az eseteim.


Magam részéről én jobban szeretek egy nőt meghódítani, és nem is vagyok benne olyan sikertelen. Nem az a fajta vagyok, akire tapadnak a nők, de nem is vágyom erre. De ha kell egy nő, akkor képes vagyok szerezni egyet.

2017. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

amikor híre megy a környezetedben,hogy az egyik pletykafészek lányt egész éjszaka reszelted a szép nagy farkaddal,meg a múltkor is milyen jó csajjal láttak téged.

a környezetedben lévő nők azt fogják mondani rólad,hogy undorító kéjenc vagy,fúj soha nem kezdenék ilyennel stb.

mégis ha beszédbe elegyedsz velük,netán kettesben maradsz,illegetik billegetik majd magukat tetszelegnek és mivel már tuti a renoméd ki akarnak majd próbálni.

2017. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Félreértesz. Mehetnek hozzá a nők attól, de más az, ha kifejezetten elvárja, hogy maguktól hozzá menjenek. Ezek a nők kukival, akik azt várják, hogy nekik udvaroljanak.

A gyökérségről meg annyit, hogy az alacsony önértékelésű, önbizalomhiányos vagy érzelmileg sérült nőket lehet vele könnyen felszedni. Sok van belőle sajnos, talán több is mint a stabil, független, öntudatosból akivel értelme is van együtt lenni, és nem csak gyámfelügyeletnek vagy jó mellette.

2017. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!