Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt csinos, fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt csinos, fiatal lányok, akik nincsenek elszállva maguktól?

Figyelt kérdés
Biztosan minden lány úgy érzi, hogy szerény, de szerintem annyi bókot kapnak, és annyi béna hülyegyerek szólítja le őket, hogy már fel sem veszik a normális próbálkozásokat sem. A tisztelet leghalványabb jele nélkül, bántóan lekezelően küldik el a fériakat. Ennek nem kéne így lennie. Van valakiben tisztelet a férfiak iránt?
2011. ápr. 6. 00:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
De ha azt írom, hogy én ilyen vagyok, akkor azzal azt igazolom, hogy el vagyok szállva magamtól, vagy sem?:D Amúgy meg nem értek egyet. Én megadom mindenkinek a tiszteletet, de a tiszteletlen beszólásokra nem fogok szépen reagálni. És az, hogy valakit elutasítok, még ha normálisan udvarol is, ne legyen már bűn. Nem kötelező mindenkinek igent mondani. Normális vagyok velük, de olyan túl nagy kedvességre ne számítsanak, mert akkor meg jön az, hogy félreértik. :/ De alapvető emberi tiszteletet nemre korra stb.-re való tekintet nélkül megadom mindenkinek, aki megadja nekem. L/20
2011. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy mindenki így gondolja magáról. Lehet, hogy te tényleg képes vagy rá, tiszteletem. De a legáltalánosabb elutasítás sajnálkozó hangon, lenézően: jajj, neeeeem, bocsiiii, de nekem van barátom. Mintha egy sz.ros gyereknek mondaná, akkor is marhára idegesít, ha nem nekem mondják.
2011. ápr. 6. 00:31
 3/31 A kérdező kommentje:
És ha azt mondod, van barátod, holott nincs, az sem a tisztelet jele.
2011. ápr. 6. 00:32
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem, bár lehet nem hiszed el, ez nem szokásom. Lenézően akkor viselkedek ha valami bunkó szöveggel nyit vagy pl. szórakozóhelyen "rámnyúl" na de akkor sárkány tudok lenni:) azon kívül kedves szóra kedves szóval válaszolok, de mondom, attól mg ugyan úgy visszautasítás és az biztos, hogy nem esik jól a fiúnak, hiába mosolygok közben. Nem mondok olyat, hogy van barátom, ha nincs - de hidd el, van olyan is, amikor tényleg foglalt a kiszemelt, nem mindig kamu. De akkor is beszélhet normálisan hozzád,ez tény..
2011. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Elvetélt kérdés :D


- Vagy nem csinos.

- Vagy csinos, tudja és el van szállva magától.

- Vagy csinos, de nem hiszi el magáról, így a keresett célcsoport sosem fog itt neked jelentkezni :)

2011. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány nem akar veled barátkozni akkor ígyis-úgyis fájni fog amikor visszautasít, de ez nem a tiszeletlenség jele. Arról nem is beszélve hogy elég kellemetlen a lányoknak is elutasítani és bajban vannak azzal, hogyan csinálják. Mert ugye azért nem vagyunk már bűnösök, hogy ha nem akarunk ismerkedni? Az nem személyed elleni sértés.

Most panaszkodhatna minden lány, hogy a fiúk pl szinte elvárják, hogy a lány elfogadja a közeledést és ha nem akkor ő a bunkó...

2011. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem elvetélt kérdés, én írtam az első és második választ. Attól még, mert magam nem tartom csinosnak, jöttek már oda hozzám férfiak, nem egy. Hogy milyenek és hogyan viselkedtek, az már változó, és nem olyan "szép". De a lényeg, ahogy már mondta, és más is: az elutasítás ígyis-úgyis szar lesz, és tényleg ne mi legyünk azért okolva, belemagyarázni mindent hogy ez a nő mekkora egy beképzelt k.rva, csak mert épp nem ugrik a pasinak és nem érdekli. Van ilyen, titeket sem érdekel minden csaj.
2011. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
Itt? Nincsenek. Menj ki Oroszországba. Ott a lányok nagyon nagyon csinosak és a legrondább srácnak is jut csaj, nem is rossz. Ott kint a férfiakat nagy becsben tartják, ez a jó szokás megmaradt nekik a kommunizmusból. Még a legnagyobb állatnak is van felesége, aki ráadásul szép is.
2011. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Magyarországon olyan lány aki nincs elszállva magától? még a nem túl szép lányoknak is hatalmas arcuk van. Egy fiatal igazán szép lány pedig legalább azt hiszi, hogy Ő az Isten...
2011. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon fontos a tisztelet és az őszinteség. A körülöttem lévők folyton azzal jönnek, hogy milyen szép vagyok. Érdekes, ezt én nem így látom, mikor belenézek a tükörbe, de ha már ennyien mondják, valaki csak igazat mond. Szóval kicsit elhiszem, kicsit nem.

Ha egy srác odajön hozzám, és tiszteletlenül beszél, úgy akar engem "elcsábítani"...akkor biztosan nem fogom tisztelettudóan elküldeni. Úgy vagyok vele, hogy amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten is.

Viszont, ha egy aranyos, tényleg kedves srác leszólít, akkor én is ugyanolyan leszek vele. Ha valami megfog benne(ami nem az első beszélgetésből derül ki nálam), akkor szeretném komolyabban is megismerni esetleg. De, ha nem érzek semmi iránta, nem mozdul meg bennem semmi, akkor ezt tisztázom vele. Persze csak akkor, ha ő már a tudtomra hozta, hogy szeretne tőlem valamit.

És igen, sok, rengeteg bókot szoktam kapni a külsőmet illetően, de ez engem nem nagyon hat meg. Mondani sok mindent lehet...a tett az, ami bizonyítja, hogy egy férfi igenis meg akar szerezni engem.

2011. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!