Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzékeny típus vagyok és...

Érzékeny típus vagyok és anyáknakpján olvasnom kellesz mit csináljak hogy ne kezdjek el bőgni miközben olvasok a tömeg előtt?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem dől össze a világ, ha elbőgöd magad, annál őszintébb, hatásosabb lesz a műsor, és majd az egész közönség is zokogni fog.
2017. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem dől őssze, ha látják meghatódni, de ha kitör rajta a sírás, lehet, hogy nem is tudja normálisan végigolvasni a szöveget. Elcsuklik a hangja, belezokog, ilyesmire gondolok. Ez azért nem túl szerencsés.

Szerintem gyakorolj otthon sokat, olvasd fel többször, amíg már rutinból megy. Egyrészt jobban rögzül, könnyebb lesz folytatnod, ha mégis elakadnál, másrészt meg kicsit csökkenni fog a hatása az érzelmeidre, mivel már egy "bejáratott" szöveg lesz.

2017. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!