Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy kicsit apáskodó,...

Ha egy kicsit apáskodó, gondoskodó és törődő típus vagyok, milyen tulajdonságoknak értékelik egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Néha szeretek kicsit olyan "apáskodó" lenni, ami alatt azt értem, hogy óvom, védelmezem a lányt, szeretek gondoskodni róla, néha főznék rá, ha beteg, akkor főznék neki gyógyteát, elrohannék gyümölcsért, gyógycukorkáért, stb., lázat mérnék neki, ha rossz a kedve, akkor kicsit "babusgatom", próbálom jobb kedvre deríteni, szeretgetni.

Szeretnék majd gyerekeket is. Milyen tulajdonságoknak számítanak ezek, emberfüggő? Főleg lányok véleménye érdekel, de jöhetnek férfiúi tapasztalatok is! :)

25F



2017. ápr. 9. 22:45
1 2
 1/15 SenpaiWTF válasza:

"néha főznék rá"

xd

2017. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Ezt így olvasva csak ennyit mondok:

Hol laksz és miért nem találkoztunk eddig??????????

2017. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Úgy értékelik, hogy kihasználnak téged a nők, ugródeszkaként használnak: amint talál a nőd egy pénzes(ebb) (akár bunkó) pasit, dob téged, akkor is, ha a pénzes pasija verni fogja a nőt és a leendő gyerekét. Ennyit érnek a mai nők, tisztelet a kivételnek.
2017. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem apáskodás, ez lenne az alap. Ha beteg valaki ápolod és segítesz neki? Normális, nem apáskodó. Ha rossz a kedve, nem szrsz a fejére? Még jó hogy, basszus :D


Aki meg mindig olyan nőket fog ki akik otthagyják, és emiatt azt gondolják, hogy "minden nő csak a bunkókat szereti de én pedig olyan kedves vagyok" az téveszmés. Nem azért fog egy nő szeretni, mert normális vagy. Hanem a személyiségedért. A kedvesség ALAP. A törődés ALAP. Nem extra.

2017. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%

Egy az egyben ilyen vagyok. Mármint az alap dolog, amiket leírtál, de tényleg törődtem egy bizonyos lánnyal. Úgy hálálta meg, hogy elkönyvelt nagyon közeli barátnak, majd utána elvárta azt is, hogy húzzam ki a lelki gödörből, miután talált magának egy pókot, aki aztán tènyleg csak játszott az érzéseivel. Hülye fejjel még ezt is megtettem. Majd a második ilyenje után megszakítottam vele minden kapcsolatot. Nem fogok törődni olyannal, aki így hálálja meg. Ebből a törődésből kb 0-t kaptam vissza.

Jó lenne, ha lenne pozitív tapasztalatom is.De hát nincs.

22F

2017. ápr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, kérlek magyarázd el, hogy mióta szokás a törődést szexre/kapcsolatra váltani? Miből gondoljátok, hogy a nők olyanok, mint egy kávéautomata, hogy bedobod a kedvességet és kinyílik a csajok lába?!

Nem gyanús, hogy emberileg kéne kapcsolódni és nem elvárni, hogy "kifizessenek" a csajok azért, hogy normálisan szólsz hozzájuk? A saját balfszságod ne állítsd be a csaj szemétségének. Normális pasi levágta volna, hogy rossz helyen kopogtat, nem lesz ebből semmi.

2017. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nos egyrészt elejétől tudta, hogy mit szeretnék, ez egy másik szál, ilyen téren csak hitegetett folyamatosan. Ez mindegy is, beletörődtem.

De mikor nekem volt szar időszakom, és egyszer szerettem volna vele találkozni reggel, sajnos éppen barátnőkkel kellett sétálnia a suliig, meg ilyesmik.

Ez csak egy a sok közül. A lényeg, hogy hiába törődtem vele, olyan szinten egyoldalú volt, hogy magam előtt is gáz belegondolni.

De legalább már tudom, hogy ilyen ember is van.

2017. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden álmom, hogy találjak egy ilyen fiút <3 Én épp az ellentéted vagyok amúgy, tényleg szükségem van a sok törődésre, a szeretgetésre, és mivel sokszor kicsit önállótlan vagyok, jól jönne mellém valaki, aki ellensúlyozza ezt.
2017. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akkor legalább hamar megtanultad, hogy van aki bizony kihasznál. De ezt te hagytad, annak ellenére, hogy (feltételezem) rendszeresen bizonyította, hogy az ő szemében nem vagy olyan fontos. Nekem is volt már pár szemétláda pasival dolgom, de emiatt nem ítélem el az egész férfitársadalmat. Fel a fejjel, legyél résen, de ne öntsd magadból ezt a negatív dolgot, mert csak elijeszted vele a normális csajokat. Sok fura emberrel fogsz még találkozni, csak ki kell szűrni őket.

2017. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet picit ingerülten írtam, de alapvetően már túltettem magam rajta. És igen, fiatal voltam, első szerelmes és hülye :D

Azóta már emberekkel dolgozok, szóval szerencsére van lehetőségem sokfélét megismerni. De a korosztályomban vagy azt látom, hogy már kapcsolatban vannak, vagy azt, hogy nem is akarnak. De majdcsak lesz kivétel ezen az oldalon kívül is :)

2017. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!