Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk-Lányok! Milyen típusú...

Fiúk-Lányok! Milyen típusú embereket kedveltek?

Figyelt kérdés

Mint barátot és mint több annál...?

Inkább a hozzád hasonlóakat, vagy a különbözőekkel jössz ki jól?



2016. dec. 12. 15:22
 1/6 anonim válasza:
Hasonló!
2016. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akivel a világnézetünk, intelligencia szintünk nagyjából azonos. Nem tudok olyan emberrel kapcsolatot kialakítani, aki butább nálam. Persze az még jobb, ha a zenei ízlésünk is megegyezik vagy van közös hobbink, de ez nem feltétlenül szükséges.
2016. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóakkal sokkal hamarabb megvan a "kapocs".
2016. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eléggé introvertált -s már-már aszociális- vagyok, de ha odáig "fajulna" a dolog, hogy érintkezni szeretnék emberekkel, akkor mindenképp olyan emberrel teszem, aki egy kicsit is megérti az észjárásom, gondolkodásmódom.

A fő kritérium az intelligencia, illetve a megjelenés.

Utóbbi alatt nem azt értem, hogy a legújabb trendet kell követni, csak például elég kiábrándító egy lányon, ha edzőcipőt vesz fel combfixhez és szoknyához -fiúról nem is beszélve :D.

2016. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonlókat, nagyon fontos nekem, hogy az értékrendünk egy legyen. Introvertált vagyok, és sokszor idegesítenek a nagyon nagy arcú "hangos", mindenhol ott vagyok tipusú emberek, de közülük is van akivel kijövök. Mondjuk ez vicces mert az olyan embereket sem birom feltétlenül akik nagyon csöndesek, nem is a csöndeseket hanem azt a "bocs, hogy élek" típust.
2016. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon kevés emberrel jövök ki és ez nagyban azért van, mert megválogatom, hogy kikkel állok szóba. Viszont akikkel megismerkedek, azoknál hihetetlen módon azt veszem észre, hogy hasonló sorsuk van, mint nekem. Mintha ráéreznék a dolgokra.
2016. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!