Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem akar beilleszked...

Ha valaki nem akar beilleszkedni egy osztályba annak mi lehet az oka? Pedig kedvesek vele az osztálytarsai?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Például nem szereti, ha sok ember veszi körül, nem szimpatikusak neki az osztálytársai, régebben csúfolták, és ezért nem mer barátkozni stb.
2017. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tud, mert introvertált.
2017. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nálunk is van egy ilyen lány . Kedvesek vagyunk vele kérdezzük hogy milyen volt a hétvégéje. De csak egy vállrántás. Az osztályfőnökünk megkérdezte hogy fél e tőle azt válaszolta hogy igen. Egyszer odamentek az apjával a barátnőmhöz és elhordták az osztályunkat mindenfélének hogy mi változzunk meg ne az ő pici lánya aki mellesleg úgy öltözik mint egy ovis de komolyan azokat a ruhákat hordja amit első osztályban hordott. Meg mi nem tudjuk miket mond el otthon mert olyanokat hazudott hogy mi sosem kérdeztük és bunkóztunk vele.

A kérdésre visszatérve :

Lehet hogy nem tud megnyílni

Lehet hogy otthon nem engedik és szigorúak

Nálunk a lánynak például úgy engedik meg hogy eljöjjön valahova hogy az anyukája elkíséri

Az előttem válaszoló is irta hogy lehet hogy nem szeret emberek között lenni

Bocsi a helyesírási hibákért további szép estét és ez a tapasztalat után írtam mármint nem én voltam az aki nem akart beilleszkedni hanem ugye az osztályban van ilyen ☺

2017. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "nem akar" (csakis utolag, amikor valami tortent korabban, aminek a hatasara osszetort az illeto). Olyan van, hogy "nem tud" (valami oknal fogva).
2017. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!