Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem akar beilleszkedni,...

Miért nem akar beilleszkedni, normális lenni pár roma?

Figyelt kérdés
Én komolyan elfogadó vagyok, nincsenek előítéleteim, de ezt már egyre kevésbé bírom. Van olyan roma ismerősöm aki dolgozik, normális stb.. de a legtöbb nem ilyen azért lássuk be. Állandó jelleggel belém kötnek, meg minden. Múltkor pl. ültem a buszmegállóban és egy cigány asszony csak úgy beszólt nekem, hogy a rák egye ki a szemedet, pedig rá sem néztem, csak elnéztem balra, hogy jön-e a busz ő meg pont jött. Akkor a másik meg, hogy odajön hozzám egy fiú, akit nem is ismerek és elkezd kötözködni, hogy én lógok neki 200 Ft-vel és adjam meg neki a tartozásomat meg minden. Ha nincsen pénze könyörgöm, csak kérnie kellett volna, előfordul az emberrel, adtam volna, 200 Ft nem a világ vége. Miért kell ilyennek lenni :(?
2012. jún. 13. 15:44
1 2
 1/15 Csiß ***** válasza:
65%

"Miért nem akar beilleszkedni, normális lenni pár roma?"

"de a legtöbb nem ilyen azért lássuk be"


Akkor most pár roma vagy a többség?:)

2012. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Csiß ***** válasza:
81%
Btw k*rd pofán a 200 forintos hülyegyereket.Csak sikerül a beilleszkedésre vezető útra ütni a fejét..
2012. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első igazad van :) akkor a pár szócskát felejtsük el.. jó persze verjem pofán, de az sem megoldás, én nem ilyen vagyok. Másrészt meg sokkal erősebb, harmadrészt meg hozná utána a haverjait.
2012. jún. 13. 15:52
 4/15 nem dávid ***** válasza:
10%
Mert megengedi a rendszer hogy ezt csinálják. Sőt még Miskolcon lakásokat is kaptak a normális adófizetők pénzéből.
2012. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Más kultúra... hmmm, valójában senki sem tudja, hogy miért nem hajlandóak beilleszkedni. Autentikus források szerint a cigányok Indiából származnak, ott tolvaj kaszt volt az övék ezért elüldözték őket. Sokan ezzel indokolják, "nem képesek megváltozni mert tolvaj kaszt".

Ha nincsen pénze könyörgöm, csak kérnie kellett volna, előfordul az emberrel, adtam volna, 200 Ft nem a világ vége - azt nem fogják megtenni, mert erősnek akarnak látszani és zsarolnak. Sajnos csak az erő szaván értenek. Ne k*rd pofán, mert akkor hívja a haverjait, rokonjait vagy ezeket egyszerre és könnyen helyben hagynak.

2012. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Sokuknak (többségnek) az a normális, hogy kisajátítják az utcát, társasházat, mindent, ami körülöttük van. Az eredeti életmódjukból adódik, hogy kihasználják a környéket, aztán továbbállnak. (Manapság már maradnak.) Minden negatív él nélkül, ez sajnos tény. Ha nem tudom, hány száz éve nem tudták átvenni az európai kultúrát, mint az együttélés alapszabályait, akkor nem is fogják. :(
2012. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Atomot a bestiáknak
2012. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert nem olyan közegben nevelkednek, mint mi, a tanulás is máshogy zajlik náluk, a TV-ben interneten sem látnak semmilyen követendő példát. Ehhez még hozzájön, hogy bizony biológiailag (nem genetikailag) is elérhetik, hogy idióták legyenek, ha a gyerekeiknek normális élelmiszerek helyett moslékot adnak, a fiatal kori alkoholizmus, dohányzás sem segíti elő az értelem kifejlődését.


Az is igen nagy probléma, hogy ha egy cigány felemelkedik, normális munkája lesz és normálisan viselkedik, akkor a fehér közösség általában hajlamos megfeledkezni arról, hogy ő cigány és az "ő más" kategóriába kerül. Rosszabb esetben maga a cigány illető is elkezdi magát másnak különbnek tartani.


Autentikus források szerint Indiából származnak ahol a tolvaj kaszt volt az övék. És mik azok az autentikus források? Csak mert eddig arról volt szó, hogy kitaszított koldus kaszt volt, most hirtelen tolvajokká váltak? Esetleg nézz utána a származásuknak, nem azért mert pátyolgatni kell a cigányokat de ha már állítunk valakikről valamit legalább legyen valami alapja annak amit mondunk, ha a világon mindenki ezt tenné kevesebb gubanc lenne!:)

2012. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Az USA 260 éves kis fiatal ország.Mégis sikerült a négereket integrálni.vannak néger orvosok , ügyvédek , rendőrök.És ők nem költöttek milliókat az integrálásra.Hanem az erőszakosabb módszert választották.Ma már alig maradt gettó.

Na meg az ő szociális rendszerük ami szinte nem is létezik nem teszi lehetővé hogy segélyeken éljen valaki mert nincs segély.Ott vagy dolgozol vagy megdöglesz van.Persze a szociális rendszer hiánya miatt magasabba bűnözés de az 1 más kérdés.

Ők ráerőltették a kultúrájukat a négerekre és ezzel elnyomták a sajátjukat.Persze az USA-nak olyan erős a kulturális befolyása hogy még a kontinensükön kívülre is sugárzik 1 kicsit.


Nekünk is követni kellene a példájukat.

2012. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt olyan nép, nemzet, kisebbség, etnikum, vagy faj, hogy roma nem létezik, csak olyan hogy cigány. Ők pedig normálisak, évezredek óta vándoréletet élnek és lopásból tartják fenn maguk. A maiak csak folytatják a megszokott életvitelt. Nekik ez a normális, nekünk nem. Ennyi.
2012. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!