Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miben vagytok nagyon...

Ti miben vagytok nagyon rosszak/gyengék, és mennyire zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

Én például nagyon ügyetlen és kétbalkezes vagyok, és nagyon zavar engem.


Illetve a szövegértésem nagyon gyenge. El kell olvasnom többször bármilyen szövegrészt, hogy egyáltalán megértsem, vagy összetudjam foglalni a lényegét.


2017. máj. 7. 20:08
 1/8 Metionin ***** válasza:
Én nem tudok táncolni és többszöri próbálkozásra is képtelen voltam megtanulni úszni. A tánc nem zavar de az úszás igen, az hasznos lenne.
2017. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Önmotiválásban.


Kifogáskeresésben biszont világbajnok vagyok 😃

2017. máj. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat tervezek, és keveset cselekszem. Ez a legnagyobb hibája az életemnek!
2017. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmibem nem vagyok gyenge... Amire meg nincs szuksegem, az meg hol erdekel engem? Te diszlexias vagy. Az nem ugyetlenseg, hanem az autizmus egyik variansa.
2017. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tánc, kézügyesség, ilyesmik.

Ez annyira nem zavar, mikor fiatalabb voltam, és táncos akartam lenni akkor nagyon rossz volt.. vagy énekes..

Ami viszont zavar, ha pl egy idegen kérdez valamit, amire nem egy szó a válasz, hanem azért bővebben kell kifejteni, akkor sokszor lefagyok, és nem működik az agyam. Pedig egyébként nem vagyok buta, tudok fogalmazni, de többször előfordult már, és ilyenkor szerintem elég negatív véleménnyel vannak rólam.

Nagyon hamar feladom a dolgokat, viszont mindig előröl kezdem, ha valamit nagyon akar, szóval időbe telik míg a végére jutok. :(

2017. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudok jól kommunikálni a kapcsolataimban, főleg párkapcsolatban. Nehezen fejezem ki magam szóban, nehezen mondok nemet, nehéz az érzéseimről beszélni, inkább cselekedni szeretek. Van, hogy szó szerint nehezen beszélek, nem találom a szavakat, rosszul ragozok, tök mást mondok, mint amit tervezek.

Az ügyetlenség nálam is játszik, minél fáradtabb vagy idegesebb vagyok, annál rosszabb a helyzet, de próbálom humorral oldani. A nehezen beszélős dolgot is, csak vannak helyzetek, ahol helyt kell állni szóban is :)

2017. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kézügyességben, de egyáltalán nem zavar, mert nem kell kézműveskednem olyan gyakran. De az viszont zavar, hoy néha egy egyenes vonal mentén sem tudok kivágni valamit rendesen.
2017. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kis szakács létemre bamba vagyok a konyhában.
2017. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!