Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a folyamatos siránkozás...

Mi ez a folyamatos siránkozás és kifogás dömping ami állandóan megy?

Figyelt kérdés

Kérdésem több mindenre kiterjed.

Pl:

1. Melós itt siránkozik rinyál,igen te is Balázs,hogy bezzeg az informatikus,bezzeg ez meg ez meg a vállalkozó ennyit ennyit kap,luxus autóval járkál,mi melósok meg le vagyunk sz..rva,nem fizetnek százezreket,meg köcsög főnök hát miért keres 4-5-ször ennyit,és a többi.


Mondjuk miért nem tesznek érte,hogy felismerjék a következőt?

Igen elb...sztam a dolgokat,most ez van,de hogyan és mit kellene tegyek hogy jobb életem legyen és ne másra irigykedjek?

Hmmm lássuk csak miért nem tanultok valamit,miért nem tesztek magatokért?Miért vártok a sült galambra?

Azt hiszitek majd más megoldja nektek,ha rinyáltok?


Hát elmondom nem csak szánalmasak maradtok mindenki szemében aki valamit elért,tetejébe soha nem fogtok előre lépni,meg ragadtok.


Mert tenni egyikőtök se igen tesz érte ezt látom.

Pl: Miért nem keresitek a tanfolyam lehetőségeket?

Érdekes én mindig megtalálom a szakmámba vágó képzéseket,és jelentkezek rájuk.

Ti miért nem?

Mi tart vissza?

Igen,következő kifogás,nincsen pénzetek.

Akkor mi a megoldás?

Tudom sírni meg kifogásokat gyártani újra.

Mondjuk másodállást vállaltok,ott a diákhitel egyébb hitel is.

Nyelvet mikor tanultatok utoljára?


Miért vártok a sült galambra?


2.Ugyanez amikor itt sírtok,hogy vékony pali nem kell a szexy nőknek.

HA ezt tudjátok,akkor miért nem mentek el edzeni és esztek napi 6-szor?

Mi tart vissza?

Igen tudom nincsen pénzed,akkor tessék lásd az elsőt,piacképes szakma kellene,teperni benne.

Tudom kifogás itt is lesz.

Mivel jobb a nőket lek..vázni?

Miért nem néztek magatokkal szembe?

Le kellene menni edzeni,odafigyelni amit az edző mond,tolni a kaját napi 6-szor és ennyi,ott az eredmény.



2017. máj. 8. 00:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező!


Egyetlen oka van.

Hozzád képest sokan más sok-sok nagyon komoly okokból nem "dömpingelnek".

Mert csak az gondolod, "Fuss, hogy utolérjenek".

Csak ez egy film. Nem a valóság.

Mindenkinél egészen más, mint amit elfogadsz.

Magadhoz képest.


Legyél pl. 60-éves. Megtudod a választ.

Most örülj, hogy virgonckodhatsz.

Később is így fogsz vélekedni?

Ebben nem vagyok biztos.

Ha nem hiszed, idő kérdése és rájössz.


Örülj, hogy Te megteheted.

2017. máj. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én tettem érte első rengeteget.

Fejlesztettem magam személyiség,külső és szakmailag is,és kapaszkodj meg folyamatosan fejlesztem magam tovább.

Nem értem mit akarsz kihozni.

Én nem kifogást kerestem hanem megoldásokat.

2017. máj. 8. 01:20
 3/26 anonim ***** válasza:
na itt van megint egy gyúrós újgazdag k0cs0g
2017. máj. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyira nem vagy képben az emberekkel, hogy az már fáj.
2017. máj. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Pont erről beszélek utolsó kettő.

Pontosan erről.

Nem is elgondolkodni kellene,á dehogy,hanem támadni.

Na pont ezért soha nem fogtok elérni semmit,mert így gondolkodtok.

Miért nem vagyok képben?

Mert nem rinyálok,hanem tudom,hogy kifogás sehova nem vezet?

Mert miért jó a siránkozás ahelyett,hogy tennének érte?

Mert tenni egyik sem tesz,de rinyálás minden mennyiségben megy.


Lehet gyúrós,újgazdag köcsög vagyok,csak tudod én ezért tettem és teszek is érte mindennap,hogy jobb és jobb legyek.Ez a különbség köztem és utolsó előtti között.

Talán neked is inkább tenni kellene magadért,de nem baj keres kifágsokat,rinyálj jah és szídd aki ,,újgazdag".

Eredményes lesz.

2017. máj. 8. 01:29
 6/26 A kérdező kommentje:

Tudnám javasolni Brian Tracy,Szabó Péter könyvek olvasását,plusz Lengyel Sándor EOS tréningjét.

Kicsit magatokba nézhetnétek,pont ezekről beszél.

Tudom nektek ők se lesznek jók valamiért,mondjuk a Lengyel Sándor képezte ki Gattyánt is de biztos nem lesz nektek jó.

Javaslok egy kis személyiségfejlesztést,plusz szakmai fejlődést,jah és 1-2 nyelv tárgyalási szintű tudását.

Tudom igen újgazdag köcsög vagyok.

Képbe vagyok az emberekkel válaszadó,az az igazság hogy egy lusta,semmire kellő a magyar emberek 85%-a,csak sírni tud,de,hogy valami pluszt tegyen bele na az nem megy.

2017. máj. 8. 01:34
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

"Eredményes lesz."


Az lesz, pár év múlva te fogsz engem doktor úrnak szólítani.


Az ilyen clickbait könyveket meg a hajadra kenheted, nem ezektől leszel sikeres, de gondolom ez volt itt a reklám helye.

2017. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem gondolkodni kéne, hanem támadni? Elolvastad egyáltalán a saját kérdésed? Az egész egy támadás, ráadásul elég indulatos és előítéletes. Leültél már valaha azokkal az emberekkel beszélgetni normálisan, akikről írsz? Nem arra gondolok, hogy odamentél és fejben már eldöntötted, hogy jobban ismered őket, mint saját magukat. Arra gondolok, hogy előítéletek nélkül, érdeklődve és nyíltan leültél velük valaha és meghallgattad őket?

Miből gondolod, hogy nem fogok soha, semmit elérni? Mit kéne elérnem leendő gépészmérnökként?

Azért nem vagy képben, mert láthatólag képtelen vagy felfogni, hogy az emberek és az élethelyzetek nem egyformák. Jöttél egy múlttal, egy gyerekkorral, egy családi és anyagi háttérrel. Ebből te azt hoztad ki, amit. Másnak ez egyszerűen nincs meg. Kérlek, mesélj nekem arról, hogy egy alkoholista családból származó fiatal, mégis hogy és mi alapján tervezze meg az életét, ha semmit sem látott, amiből kiindulhatna. Vagy mit csináljon az a melós, akit 40-50 évesen rúgtak ki leépítés miatt a jól végzett állásából és már sehova sem veszik fel (továbbképzéssel sem), mert öreg?

Ja, hogy te tettél és teszel magadért? Hányszor hallottam én ezt a csoporttársaimtól, akik támogató családi és anyagi háttérrel jöttek úgy, hogy a szüleik folyamatosan egyengették az útjukat...

És milyen kifogásokról beszélsz? A #3-as és #4-es hozzászólásban semmiféle kifogás nem volt.

Akiket írtál, hátő... Brian Tracy egyik könyvét elkezdtem, de túl ömlengős volt, felesleges sallangokkal teletűzdelve. Van egy rövidített, lényegre törő kiadás, inkább azt olvastam el. Jókat írt, de alig volt benne pár olyan gondolat, amit ne tudtam volna már előtte is magamtól. Szabó Péter egy egyszerű bohóc, akinek az előadói képességei a 0-val egyenlők, csak meglátta az üzleti lehetőséget. Semmiféle újat nem mondott, rengeteg giccses butaságot viszont igen.

2017. máj. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nem reklám csak próbálok szemeket felnyitni.

Te leszel orvos?Ez furcsa akkor neked tudni kellene mikről beszélek.Hiszen egy orvosnak az egyetem kőkemény próbatétel,éjjel nappal tanulásról szól.

Ergó tenni kell a sikerért ha orvos akar lenni,mert különben kivágják.

2017. máj. 8. 01:44
 10/26 A kérdező kommentje:

#8-as pont erről beszélek.

Nekem van ismim apja depressziós,majdnem megölte magát,szegények voltak.

És lám most kint él külföldön mint fejlesztő és igen csak jól áll anyagilag,ő támogatja a szüleit.

Másik ismerősömnek apja alkesz volt de az a kőkemény fajta,most több céget vállalkozást vezet.


Nem rád gondoltam amúgy hanem aki csak rinyálni tud de tenni nem hajlandó érte.

2017. máj. 8. 01:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!