Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van a világban még egy olyan...

Van a világban még egy olyan ember aki kicsi korától kezdve erőteljesen érdeklődött a műszaki dolgok ill. témák iránt, a szülei mindentől féltették, egyke gyerek volt és 26 éves korára nincs egy barátja sem ill. soha nem volt még nővel?

Figyelt kérdés
Továbá informatikus a szakmája, szabadidejében számítógépes játékokat játszik éjjel-nappal, sosem mozdul ki az otthonából ráadásul kedvenc sorozata a Star Trek? Mit gondoltok, van az ilyen embernek még esélye egy normális életre?

2013. jún. 26. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
van, csak változtatni kell a dolgokon.
2013. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van esélye a normális életre, de akkor nem a mentségeket és az okokat kell keresni, hanem cselekedni és változtatni kell.
2013. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Van, az informatikusok jól keresnek, a nők 80%-a meg prosti..


Össze tudod rakni a képet gondolom :)

2013. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég sokan nem voltak még nővel harminc éves korukra sem. De ahogy kiérzem a soraidból, téged azért annyira nem érdekel, hogy "normális életet" élj, ugyanis ha érdekelne, akkor nem töltenéd minden idődet a monitor előtt. Számodra a normális az az élet amit te élsz. Ahogy egy kínai, legeldugottabb tartományban élő, 73 éve rizsföldeket öntöző embernek meg az a normális, hogy egész életében botorkált a porban.
2013. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát elég sok az átfedés az én élettörténetemmel. Amúgy szerintem szociális fóbiád van, és azért nem mozdulsz ki. De azt ne kérdezd mit tegyél ellene, mert ha tudnám, akkor nem lenne ennyi közös jellemzőm veled. Ha van elég bátorságod kezdj új életet valahol messze, ahol senki nem ismer, és tiszta lappal indulhatsz. Akár külföldön. Én is ezt tenném, csak nem merem. :(
2013. júl. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tehát egy túl nyámnyilára nevelt kocka.


Amúgy persze, lehet esélye normális életre. Bár ehhez azért pár dologban neki is változtatni kell.

Mondjuk ha úgy adódik, azért ki kell majd mozdulni otthonról. Nem lehet csak a monitor mögül egy kapcsolatot fenntartani.

Viszotn a gépen lehet ám csajozni is. Van egy halom társkereső, facebook, miegymás. Sőt, még számítógépes játékokat szerető nők is vannak ám! Tessék kihasználni a lehetőségeket, ha már informatikus vagy! :-)


Egyébként: az miért is olyan megvetendő, ha valakinek a Star Trek a kedvence?

2013. aug. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van. Néhány dolog eltér. 24 vagyok, szabadidőmben nem játszok számítógépes játékokat hanem inkább tanulok, hogy legyen egy értelmes munkám. De azon kívül majdnem minden stimmel.


Néha eljárok haverokkal ide-oda. Minden mocskos alja helyre is. Láttam a világban néhány dolgot és magam döntöttem úgy, hogy inkább kevesebb embert ismerjek de őket jól és ők a barátaim. Volt pár lány az életemben de elég amatőr voltam. A legutóbbi nagyon fáj. Tanultam sokat a hibáimból is de nem lehet 2 nap alatt mindenen változtatni. Ehhez évek kellenek. Ne add fel, de a gyökér játékokat hagyd el mindenképpen. Inkább beszélgess emberekkel, fórumozz ha nem akarsz kimenni, olvass, nézz filmet vagy akármi, csak ne játssz, mert annak soha nincs vége.


(amúgy mikor lesz már új Star Trek? :D )

2013. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez most a Big Ben theoryból van?
2014. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az hogy 26 évesen nincs barátom, nem volt bnőm és a szüleim mindentől féltettek az stimmel, a többi nem!


Ez szerintem elég normális élet, pl lehetnék börtönben is gyilkolás miatt, az nem normális élet lenne.

2014. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit nevezel normális életnek? Ha te így boldog vagy, és nem érzed azt, hogy ez neked rossz, akkor miért kéne a "normális élet"-re vágyódni? Mert a TV-ben ezt mondják?
2014. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!