Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csecsemőkért én nem tudok...

A csecsemőkért én nem tudok rajongani. Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
Legtöbb ember úgy ölelgeti a csecsemőket, mintha az valami kisállat lenne, de én egyszerűen nem tudok kisállatként tekinteni a csecsemőkre. Ők a szememben valódi emberek. És ahogy egy nyugdíjas random öreg nénihez se megyünk oda ölelgetni, pedig lehet hogy aranyos, úgy én egy csecsemőhöz se tudok így viszonyulni. Megtartom a tisztességes távolságot tőlük. De természetesen tisztelem őket, ahogyan az embereket is tisztelem. Nem arról van szó tehát, hogy utálnám a csecsemőket, egyszerűen csak nem olvadok el tőlük, mint az átlag ember. Más ezzel hogy áll?

2017. jan. 10. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem rosszul értelmezted, nem gondolnak rájuk az emberek kisállatként, csak míg vannak gyerekcentrikus emberek, úgy vannak azok is akik nem igazán szeretik őket, vagy nem tudják mit kéne tenniük egy babával.
2017. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Kövezzetek meg de én utálom a csecsemőket.

Hangosak, hánynak, üvöltenek,nyáladzanak, bőgnek, befosnak, behugyoznak és még egy önmegsemmisítő gomb is van a fejükön amit elég könnyű megnyomni szóval ja.. én se olvadok el tőlük :D

2017. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Robin, az Így jártam Anyátokkal-ból!
2017. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy cuki babás képért tudok rajongani. De ha megyek olyanhoz, akinek van kisbabája, akkor azért nem olyan idilli. Szeretem dajkálni, nézegetni, finom illatuk van. De amikor sírnak, vagy bekakilnak, akkor már nem tűnnek annyira aranyosnak :D
2017. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg a nőknél kéne, hogy természetes legyen az, hogy rajonganak a babákért, de közülük is sokan vannak, akik nem szeretik őket. Nekem ez a fura.

Én se nagyon rajongok amúgy értük, mondjuk én fiú vagyok.

De ha az állatvilágot is nézzük, az emlős állatokat, pl macskákat, a hím rendszeresen megeszi a nőstény kölykeit, mert az sokat foglalkozik velük, ha meg nincsenek, akkor készek a párosodásra.

Ha jobban megnézzük, az embernél is hasonló ez valamennyire. A saját gyereküket elfogadják, de a másétól idegrohamot tudna a többség kapni. Talán ezért is nem működik többnyire a gyerekes szülők párkeresése.

2017. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3-as nem néztem sose de máris szimpatizálok ezzel a Robinnal :)
2017. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ezek szerint nem vagyok egyedül, pedig amikor ezt elárulom néha embereknek, kollegáknak, rendre csúfos pillantásokat kapok ezen tulajdonságomért. Pedig csak meg kell érteniük, számomra a csecsemő is teljes értékű ember, és egy embert nem szokásom amúgy fogsodni, emelgetni, pláne nem ölelgetni. Teljesen hidegen hagynak azok a "nagyon cuki szemek".
2017. jan. 10. 21:31
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos olyan dolog mint amikor egy nő elárulja társaságban hogy ő nem szeretne gyereket, minden nő nekiesik és megakarja győzni arról hogy márpedig a gyerek kell.
2017. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Á, inkább a kisállat személyesül meg sajnos gyakran, így nem a csecsemőre gondolnak kisállatként, hanem fordítva. Én megtartom a távolságot, semmi bajom velük, vagy ilyesmi, de nem vagyok az az ugyulubugyulu fajta, hogy szórakozzak velük.
2017. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Végre.

Én gyerekkorom óta tartok tőlük. Taszítanak. De ez nem azt jelenti, hogy ártani tudnék egynek is. Egyszerűen kiráz tőlük a hideg. Ilyen akaratos, agyatlan valaminek látom őket,

akik rátapadnak a női mellre és élősködnek rajta.

2017. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!