Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezhet az hogy az alaplap...

Létezhet az hogy az alaplap minden része hibátlan egyedül a integrált hangkártya része hibás?

Figyelt kérdés
Barátnőm bekapcsolt állapotban kihúzta majd egy másik hangfal szettet csatlakoztatott a géphez.Azóta nincs hang semmilyen hangfallal .Azóta felraktam neki a gyári ajánlott drivereket ( évek óta telepítek os.rendszereket de ilyennel még nem találkoztam)a gyártói Asus oldalról.Kapott friss xp-t ,windows7 et.Felrakom rá a drivereket ( kiválasztom az os-t 32 bitet ) de egyszerűen nem megy nem talál hang eszközt.Aida 64 el mindet megnéztem minden lehetséges drivert ,chipset( audio több verzioban gyártói , realtek oldalról,) mindent megpróbáltam de egyszerűen olyan mintha nem is lenne bele integrálva.Veszünk neki ilyen usb-s hangkártyát azzal lesz hang ? Nem ismerem még az usb-s hardvert.
2013. jan. 28. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
simán
2013. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem usb-s hangkártyám van, semmi extra, annyi hogy van rajta egy led meg hangerőszabályzó. Na meg kéznél vannak a csatlakozók.
2013. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv az eszközkezelő lát valamit a hangkártyából ?

Ha nem az is lehet hogy letiltódott a biosba :)

2013. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:

Integrált hangkártyáknál sajnos előfordul, hogy bekapcsolt állapotban dugdosva elhaláloznak. (Pedig ugye a driver tud olyat, hogy bedugásnál érzékeli az eszközt és feljön egy beállító ablak, de még is.)

Annak idején hasonló volt az S-video kimenetes videókártyákkal is, azokon meg ez a csatlakozó halt le, mert mindenki bekapcsolt eszközöknél dugdosta.

érdekes módon az előlapi csatlakozónál ritka ez a probléma.

2013. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!