Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ismert embernek/font...

A legtöbb ismert embernek/fontos személyeknek vagy egy magas végzettségű beosztottnak miért esik nehezére a hajnal 4-5 órai ébredés?

Figyelt kérdés

Magyar személyek képeinél is láttam már olyat hogy "Az a fránya koránkelés"


Ezek felnőtt ember létükre még fizikai munkát sem végeznek, mégis ha 1 hónapban 3x fel kell nagyon korán ébredni hogy időben oda érjen valahová, akkor már mogorva, meg egész nap csak szédeleg.

Én évekig dolgoztam 3 műszakban ahol hajnali negyed 5-kor már csörgött az telefon, és menni kellett hétfőtől péntekig.


Ahol dolgozom ott vannak technikusok, mérnökök és azok is ilyenek ha komoly meló van akkor jönnek rendesen velünk 6ra de kell 1 óra némelyiknek mert csak kódorog látni hogy nincs hozzászokva pedig gyereke sincs ahogy nekem sem, egyébként kényelmesen a 8-9 órára járnak normál munkanap esetén.


2017. máj. 10. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor azért, mert nincsenek hozzászokva. Ennyi.
2017. máj. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak bagoly, és vannak pacsirta típusú emberek. A bagolynak nehezére esik hajnalban felkelni, a pacsirtának nehezére esik éjfélig fennmaradni. Ennek az égegyadta világon semmi köze nincs az ismertséghez, fontossághoz, vagy végzettséghez. Én például se ismert, se fontos nem vagyok, magas végzettségem sincs, mégis bagoly vagyok. Ha semmilyen külső körülmény nem szabja meg, akkor legszívesebben éjjel kettőtől délelőtt tízig aludnék. Természetesen, ha hatra járok dolgozni, akkor nekem is csörög négykor, de örülni nem nagyon tudok neki.
2017. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 éve dolgozom állandó délelőtt, 7 éve ébredek minden hétköznap 4:40kor, hogy beérjek 6ra... 7 éve utálom mint a szart... és nem is bírom már sokáig...
2017. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert én inkább mennék éjjel 2-re dolgozni,mint hogy hajnalban keljek.Egyszerűen nem tudok korán lefeküdni.
2017. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kováncsi vagyok,te hogy bírnád az éjszakázást..
2017. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sem ismert, sem fontos, de nekem is nehezemre esik a hajnali kelés! 4:30-kor kell kelnem minden nap, amióta dolgozom. Előtte egyetemistaként 10-12-kor ébredtem fel. Én egész délelőtt olyan vagyok mint a mosott f*s, teljesen mindegy, mennyit aludtam előző este. Szóval az ilyen korai kelés nekem abszolút a halálom. De a legviccesebb az egészben, hogy nem csak nekem rossz, de a cégnek is, mivel a munkaidő 80%-a délelőttre esik, amit én félig aludva, zombi állapotban vészelek át minden nap. Mire kezdek felébredni és bebootol az agyam.. addigra kb. véget is ér a munkaidő. :D Nem csoda, hogy lassú vagyok és tele van hibával a munkám. Egy délutános v. éjszakai műszakban brillíroznék, de olyan nálunk nincs, szóval nem lehet válogatni, hogy ki mikor akar dolgozni. Így én is szívok meg a cég is.
2017. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"még fizikai munkát sem végeznek" - Hát barátocskám, az a helyzet, hogy neked, úgy tűnik, fogalmad sincs, mi az a szellemi fáradtság. Mert nálad nincs, ami elfáradjon. Ezért csak a fizikai munkát ismered, amiből bármennyit meg lehet csinálni álmosan is.
2017. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!