Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel ébredés után szoktat...

Mennyivel ébredés után szoktatok reggelizni? Anyagcsere szempontjából tényleg fontos, hogy az első fél órában legyen a reggeli?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első 1 órában én így tudom, de én szinte rögtön szoktam reggelizni ahogy felkelek mert éhes vagyok.Pisilés, mosdás után már eszek is:D
2011. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
13 éves korom óta (most 22 vagyok) ébredés után kb. 1-1,5 óra múlva tudok leghamarabb reggelizni, ha előtte, akkor az visszaköszön pár perc múlva... Szóval ha egészséges, ha nem, én nem bírok egyből enni.
2011. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírok nyomban ébredés után enni. :\
2011. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön ébredés után. Gyerekkoromban és most is.
2011. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél korábban célszerű
2011. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bix ***** válasza:
76%
felkelés, kibattyogok a wc-re fogmosás pisikaki aztán megnézem a kezem, ha az egyikben nem találom a shakert akkor vissza a hálóba... turmix felönt kb 10 perccel ébredés után. aztán fél órára kb rá megy már a rendes reggeli.
2011. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Milyen turmix? ilyen fehérjeporos?


Én élvezni szeretem az életet, és semmilyen finom falatot nem vagyok hajlandó megvonni magamtól, vagy valami faforgács ízű porra cserélni.


Ébredés után másfél órával szoktam enni, illetve később, ha akkor éhezem meg. A reggeli és az ebéd nálam királyi, de délután már csak gyümölcs van, vagy sok folyadék..

2011. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Először megetetem a kedvenceimet, ez. k.b. fél óra, utána dobok én is a majomnak. ☺ Rá egy órára jön a bazi nagy kávé, innentől érzem, hogy működnek az agytekervényeim.
2011. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ébredés után 1 órán belül max reggelizek..,ez ált. hétvége.

Hétköznap mikor rohanósabb akkor ébredés után 20 perccel,mert sietni kell!!:D

2011. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha felébredek akkor első utam a konyhába vezet. Azaz azonnal reggelizek. Sőt hozzám se lehet szólni, amíg nem ettem legalább két falatot. Nálam a reggeli olyan, mint másnak a kávé.


Nem volt mindig így, gyerekként előszeretettel hagytam ki a reggelit, mert nem esett jól. Míg nem 8 évesen elájultam a 4-6-oson. Na akkor a doki a szüleim lelkére kötötte, hogy reggeliznem kell. Utáltam, nagyon gyötrelmesen ment. De a szüleim nem engedtek el addig amíg néhány falatot nem ettem. Aztán szépen lassan hozzá szoktam. Most már el se bírom képzelni, hogy ne reggelizek. És ha ez mégis megtörténik, akkor jaj annak aki az utamba kerül... :D


23N

2011. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!