Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy minden nő ribi szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Elèg sokan állítják ezt fèrfiak ès nők egyaránt, szerintetek van benne valami vagy csak egy általánosítás.
2017. máj. 10. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz . Csak arra a nőre igaz amelyik semmit nem tud . Buta mint a ló , nem tud célt érni életébe , és elesett . Meg a többi divatmajmot követi amiből ő neki ki kell maradnia mert úgy nem kap pasit. Meg hát ha nem kedves ha nem gonosz erre mondják ezt .
2017. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én ilyet még nem hallottam. Igazából annyi lehet a csábító benne, hogy körülvesznek a fiúk, bárkit megkaphatsz látszólag, elvileg népszerű lehetsz. De az igazság az, hogy ebből egyik sem igazán igaz. Ritkán vannak olyan lányoknak igazi barátaik, a pasik csak futókalandot akarnak tőlük többnyire, mindenki elitéli őket, csak látszat az egész életük kb. Én nem tudom elképzelni hogy gondolhatja magát egy lány/nő annyira értéktelennek, hogy olyan akarjon lenni, olyan legyen. A legtöbbünk szerintem még akkor is kínosan érzi magát, mikor mondjuk egy buliban közelebb kerül esetleg valakihez, legyen az ismerős vagy ismeretlen. De ezt valljuk be megesik. De rendszeresen, vagy a hétköznapokban... El sem tudom képzelni mi vihet rá bárkit is, hogy úgy viselkedjen, és azt végképp nem értem hogyan lett ez egyfajta "divat" manapság. Mert az lett, a tinik körében biztosan. Remélem ez meg fog hamarosan változni, mert sokszor én érzem magam kívülállónak a saját kortársaim között ha olyan helyre, olyan társaságba csöppenek, pedig azért én sem vagyok mindig "jókislány". A kérdésedre válaszolva, határozottan nem szeretne minden nő az lenni.

17/L

2017. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz. Ennek oka az osztonszeru ragaszkodas a biztonsaghoz. Ki adhat biztonsagot? Az alfahím. Ki kell az alfahímnek? A legszebb
2017. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy sok nő (akik normálisabbak), komoly férfit akarnak, aki támasz nekik, és hűséges hozzájuk, és családot akarnak, jó munkát, gyerekeket stb. Ha találkoztál volna normális nőkkel is, nem csak mindenkivel összefekvő ribikkel, akkor szerintem magadtól is rájöttél volna, hogy nem minden nőnek az a vágya, hogy miniszoknyában riszálja magát végig az utcán...
2017. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem igaz, csak az arányok nagyon el vannak tolódva.
2017. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, ők csak egyenlőek, egyenlőbbek akarnak lenni a férfiakkal. Törekvés az egyenlőségre, ha a férfiaknak szabad, akkor nekik is, sőt...

De nem ezzel a szóval kell kifejezni, mert ez sértés, hanem az "egyenlőséget" szokás használni.

2017. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a világ összes nőjét, ezért csak azokról tudok nyilatkozni, akiket ismerek. A tapasztalatom velük kapcsolatban, hogy nem ribik akarnak lenni, hanem azok is. Nem ismerek egy olyan 25-nél idősebb nőt sem, aki ne lépett volna félre. Nem ismerek olyan 25-nél idősebb nőt, aki nem volt még lábtörlő egy kapcsolatban.
2017. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!