Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami betegség lehet az...

Valami betegség lehet az állandó hazudozás?

Figyelt kérdés

Feleségem folyamatosan, és mindenben hazudozik. Előfordul, hogy valamire hétfőn azt mondja, hogy kék, majd szerdán közli velem, hogy arra mindig is azt mondta, hogy piros. Ha meg mondom neki, hogy te mondtad, hogy kék, akkor meg felháborodva nekem támad, kiabál, hogy "persze tudom, én mindig hazudok", és megsértődik.

Sokszor szembesítettem már magával, de nem kamerázhatom be a lakást, hogy bizonyítani is tudjam neki. Érdeke nem származik a hazudozásból, max pillanatnyi, apró, amit elnyom az azt követő hiszti.

Ez betegség, gyógyítható? Már nem tudok vele mit kezdeni...


2017. máj. 11. 00:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"csak engem szidnának, hogy a "múltban élek"."


Kik?

2017. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy mégsem beteg, hanem tudatosan csinálja?"


Érdekes.

Nem tudom.

Csak azt gondolom most is, hogy kérd ki szakember véleményét erről az egészről.

És derítsd ki, mi van a "pasival"!

2017. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Senkinek nem tehetek fel olyan kérdést, hogy mi volt sok évvel ezelőtt. A pasi(k)ról már biztos nem lesz több infóm. Ha kérdeznék is, biztos hogy hazudna.

Bárki, akinek feltennék egy ennyire régi dologról egy kérdést, engem szidna, hogy "ez már nem számít", főleg ha megtudnák, hogy gondok vannak köztünk, és elkezdenék a múltban kotorászni.

Lehet nem úszom meg a szakember felkeresését. :-( Csak nem akartam, hogy mások is megtudják.

2017. máj. 15. 23:13
 14/19 anonim ***** válasza:

Kik ezek a senki meg bárki?

Én egyetlen embert sem ismerek, aki így viselkedne.

2017. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jó neked. Én meg talán csak ilyeneket ismerek. A családja (szülők, testvérek) tudnának mondani valamit. Őróluk már sokszor bebizonyosodott, hogy a feleségem, elöttem lévő időszakáról nem mondanak nekem semmit. Amikor mégis belekezdenek valamibe, akkor amint feleszmélnek, azt mondják, "ez a múlt, nem számít", és már másról beszélnek. Kérésemre se mondanak semmit...
2017. máj. 17. 13:52
 16/19 anonim ***** válasza:

15: A titkolózás mindig baj.

Tulajdonképpen menekülőre kell fogni, ha valaki titkolózik.

Kérdezd a volt barátait!

2017. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sokszor én is csak menekülnék...

"Kérdezd a volt barátait!" ??? Kit? Azokat is letagadja, róluk is hazudik...

2017. máj. 17. 23:41
 18/19 anonim ***** válasza:

19 éve ismered.

Csak tudod, kikkel járt, kik voltak az osztálytársai, unokatestvérei, munkatársai, csoporttársai, szomszédai.

2017. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hogy kikkel járt azt nem, arról csak azt tudom, hogy nem mond el mindent, és máshogy mondta, mint ahogy volt. De ez csak megérzés, mert nem voltam ott, így akár még igaz is lehetne. Akiket meg felsoroltál, kérdezni sem akarom, mert nekem lenne kellemetlen. Egyszerűen el kéne válnom tőle, ahelyett, hogy alázom magam. És azt sem hiszem, hogy bármelyik "pocsékolná" erre az idejét. Szerintem egyiket sem érdekli.
2017. máj. 18. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!