Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy pszichopata...

Lehetséges, hogy pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Óvodában kezdődött, hogy imádtam irányítani az embereket és imádtam, ha az van, amit én szeretnék. Sokat voltam egyedül, mert egyke voltam, ezalatt kisebb állatokat kínoztam vagy füveket, növényeket gyűjtöttem. Később antiszociális lettem és lelkileg bántottam másokat, viszont semmi megbánást nem éreztem. Ez ma is így van és akkor vettem észre, amikor egy beszélgetésből kifolyólag rájöttem, hogy nekem semmi empátiám nincs. Általában, ha beszélek egy emberrel vagy jóba vagyok vele, van valami célom. Viszont őszinte vagyok és ritkán hazudok amivel még több embert megbántok. Sokszor vannak olyan gondolataim, hogy fizikálisan vagy lelkileg bántanék másokat, de ez engem zavart így úgy oldottam meg, hogy horror könyveket kezdtem el olvasni és ez kielégítette ezeket a gondolatokat, megnyugtatott. Stresszoldásra és ilyesmi célokra használom még a videójátékokat.

Néha szeretném azt hinni, hogy több vagyok, mint az átlag, de valahogy visszaesek.

Szóval, ma, megnéztem egy videót a pszichopátia tüneteiről. És eléggé illettek rám a tulajdonságok.

Mi a véleményetek?


2017. máj. 12. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy hülyeséget csinálsz, fogd vissza magad előtte. Meditálj, imádkozz, akármi, csak kárt ne okozz másnak.
2017. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom, hogy ha valaki soha nem érzett valamit, honnan tudja, hogy az mi, és hogy érezheti a hiányát?


Ha mondjuk soha nem érzek fizikai fájdalmat, akkor csak azt látom, hogy mások felszisszennek, ha elesnek, felhorzsolják, megégetik, megszúrják magukat. De nem tudom, mit kéne éreznem. Így van az, hogy a pszichopatákat pl lenyűgözi a sírás. Le tudják utánozni, de nem sírnak szomorúságból.


Egyébként egyetértek a 4-essel, túl tankönyvszerű.

2017. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Számomra is tankönyvszerű. Egy igazi pszichopata soha nem sorolná el így, hogy milyen tünetei vannak a pszichopátiának.
2017. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!