Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy erre gerjedek?...

Miért van hogy erre gerjedek? 14/l

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam hogy animefan vagyok.


Manapság egyre inkább észrevettem magamon hogy nagyon szeretek olyan animés képeket vagy videókat nézegetni amin valaki szenved.

(Pl.: verik, kínozzák, késszúrás, injekció...)

Nem tudom. Valahogy vágyom erre, jó érzéssel tölt el

Viszont a valóságban, vagy akár egy élõszereplõs filmben nem tudnám elviseni

Szóval nem hiszem hogy szadista lennék

Csak az anime formájában okoznak "örömet"


Miért van ez? Orvoshoz kéne fordulnom vagy ez kamaszkorban normális?

Lehet hogy szadista lesz belõlem ha nem teszek valamit?

Jó lenne valaki tapasztalttal beszélni.


A válaszokat elõre is Köszönöm. :/



2017. máj. 12. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem normális. Bár én ezt inkább úgy éltem meg, hogy vártam az ilyen jeleneteket, mert én "védelmeztem" volna a fiú szereplőt. Igen, az ilyet csak animések fogják érteni... :"D
2017. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

akkor ez lehet tetszeni fog, https://www.youtube.com/watch?v=eGKtRtmiw8k

amugy mit takar az hogy gerjedsz? izgalomba jössz tőle vagy csak érdeklődéssel nézed?

2017. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

valahol le kell vezetni az agressziót


anno a régi világban az emberek úgy jártak popcornnal a nyilvános kivégzésekre, mint ma a moziba...

még régebben a római cirkuszokban patakokban folyt a vér

az emberi természetnek van egy ilyen sötét oldala. Jobb, ha így éled ki, mint ha valós élőlényeken.

2017. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem manapsag tul sok animet neznek ami persze jo egy darabig de ezek a pszihopata animek eleg betegek.. en elhiszem hogy ez mostanaban mindenkit magaval ragad engem nem. De mondjuk nem biztos mivel ha szadista lennel akkor az lennel egy filmtol is meg barmitol. Szerintem csak az anime ragadott magaval. 😊 p. en most lattam a Halalos iramban 8-at es ahhw beleszerettem a gangster eletbe meg nehany kocsiba😂😍 szoval sztem nyugi 😊
2017. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező akkor biztos ismered az Elfen Lied című remekművet ^^ Death Parade első részét mindenképp nézd meg :3


Szerintem nem gáz amíg nem akarsz te is ilyesmit csinálni. Vannak ennél durvább fétisek ha egyáltalán lehet ezt annak nevezni :)


22f

2017. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok esetben maga az egyén, aki megkönnyebbül ilyen rajzok láttán, elszenvedett durva dolgokat az életében, sok ilyen esetben tudat alá fojtotta, az ilyen rajz látványa meg felhozza a tudat alatti, evvel rokon érzelmeket és kvázi kompenzálást érez az egyén, ezáltal megkönnyebbül. Tehát kivetíti a saját egykori, mára elfeledett szenvedését.


Ha viszont fotórealisztikus szadista képekről volna szó, az túl direkt, sokkoló lehet annak, aki

nem szadista, csak szembenézni akar ösztönösen, a saját korábbi szenvedéseivel.


Pl van, akit abortálni akartak, amikor még magzat volt, de túlélte, és nem tudja, miért, de vonzódik a tűk iránt, vagy épp fordítva: retteg a tűktől.

Egyszóval szélsőségesen éli meg.


Ezer más példát is lehetne sorolni.

Ez egyfajta szembenézés az egykori traumával, ezáltal megkönnyebbülés.

2017. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a lánynak öltözött fiukat
2017. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A privátra itt reagálok: szívesen a válaszom. Kérdésedre:

nem vagyok pszichológus.

2017. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes a gerjedek szót egy 14 éves lány szájából hallani. Amúgy nem baj ha kiderül hogy szadista vagy, nincs abban semmi. Szerintem kiértik majd belőled és élvezni fogod akkor is ha filmen van. Mivel egy mazochista faszi vagyok, tudom hogy megy ez a minálunk. Ebben a körben sem olyan nehéz találni olyan élettársat aki e téren a megfelelő örömet tudja okozni.
2017. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*kiérik
2017. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!