Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos en nagyon utalok...

Sajnos en nagyon utalok furdeni nehezemre is esik, mas emberek hogy tudnak mindennap furodni?

Figyelt kérdés
en mar tobb mint egy hete nem furodtem, tudom nem jo ez igy de sosincs kedvem sztem lusta vagyok vagy nem tudom, pedig valahogy meg kene valtoznom mit gondoltok??

2017. máj. 13. 16:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Valakinek komolyan a fürdés essik nehezére?

Lusta sportolni legyél, ne a higiéniád hanyagolására.

Én se fürdök mindennap, csak hetente 3-szor, 4-szer. Szerintem ez az alap.

2017. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Hát..majd lesz motivációd ha senki nem akar járni veled mert egy görénynek csábítóbb szaga lesz mint neked.
2017. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
a sporthoz is lusta vagyok, az is nagy ellensegem, sose sportoltam, illetve volt hogy igen de rajottem nem valo ez nekem.
2017. máj. 13. 16:14
 4/23 A kérdező kommentje:
am se kellek en a kutyanak se ha furdok akkor se.
2017. máj. 13. 16:16
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
oké..de dolgozni se fognak felvenni és éhen fogsz halni.
2017. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is munkának számít, de alap, így fürdök. Annyira azért nem nehéz.

Én a zt nemértem, hogy valaki hogy képes akár3 napig sem fürdeni. Az borzalmas! Ha az ember ki se megy s nem sportol, akkor is összeszed némi piszkot, izzadtságot, ilyen-olyan nedveket...


Én nem vagyok topon e szempontból, képes vagyok kihagyni néha 1 fürdést (ha aznap nem mentem ki a házból, nem edzettem, nincs kánikula), de utána hiányzik. Szerintem ez így még korrekt.


Normális keretek között van az a szint, hogy az ember megteszi, amihez lusta. Legyen az fürdés, takarítás vagy a fű lenyírása. Hogy egyeseknek az 1 hét még nem ez aszint fürdésnél... Ahogy írtam, ez nekem fura. Sok modern cuccot feleslegesnek tartok, de hogy a régiek hogyan bírták gyakori fürdés nélkül, az nekem megfoghatatlan.

2017. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ez akkor is undorító. Fogat, kezet mosol?

Ilyen hozzáállással meg tényleg ne várj semmit. Ha a legalapabb dolgok is ekkora fáradtságot jelentenek, ne haragudj, de nem látok semmi esélyt számodra egy párkapcsolatra.

2017. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

"mit gondoltok??"


Azt, hogy büdös lehetsz.

2017. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Depressziós vagy?
2017. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
Én sem szeretek fürdeni, és én is ritkábban szoktam.
2017. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!