Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szerettek hosszu, forro...

Ti szerettek hosszu, forro furdot venni?

Figyelt kérdés
Itt fekszek a kadban mint egy tegla es azon elmelkedek, mikepp lehetne ezt elvezni. Vizet engedtem mar, de igy se sokkal jobb.
2017. máj. 13. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem hogy nyugodt, meghitt, egy fárasztó nap után kikapcsol, de inkább télen szoktam. Nem mindig élvezem én sem, kell hozzá kedv és hangulat.
2017. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában gyorsan letudom,mert a párommal szoktam fürdeni,vagy egymás után. De ha nincs itthon este,akkor egyedül fürdök,hatalmas habot csinálok,belefekszek és nézem telefonon a sorozatomat és cigizek közben. Ilyenkor benne ülök akár egy órát is.
2017. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy fárasztó nap után imádom egy jó könyvvel a kezemben kb egy órát csak áztatni magam. Ellazít, pihentet.
2017. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lakásfelújításkor csak zuhanyt építettem,mert szerintem higiénikusabb,és egyébként én letudom hamar,de alaposan a fürdést,sajnálom az időt ázologni egy kádban.
2017. máj. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!