Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dohanyzó lányok, hölgyek...

Dohanyzó lányok, hölgyek amikor idegesek vagytok és nem tudtok rágyújtani akkor valóban, , ölni tudnatok egy cigiért''?

Figyelt kérdés
Ez ugye egy amolyan mondás,de van alapja?
2017. máj. 14. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már most is ölni tudnek egy szálért mert nincs itthon,elfogyott!-)
2017. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok szólásnak van alapja,de nyilvan senki sem ölne egy ilyen hülyeség miatt!

Elmegy a boltba aztan vesz,ennyi!

2017. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem itt a legnagyobb pronléma az amikor van 1-2 szálad es tudod, hogy nem tudsz venni, vagy nem lesz több, már ajkor elkezdesz rástresszelni. Amikor elfogy, akkor már kellően ideges vagy, es ez csak fokozódik.

Amikor én abbahagytam, elhatároztam hogy nem fogok rágyújtani.... a maradék cigit kidobtam a kukába, és nem voltam ideges... erdekes. 😒

Ráadásul az a nagy nehezség sem volt, amit a legtöbb ember előad..... 10 evig cigiztem...

2017. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva 0 %-ra? Tenyleg nem ertem... kit bántottam meg azzal, hogy leszoktam?
2017. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!