Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy egyik pillanatr...

Normális, hogy egyik pillanatról a másikra megváltozik a gondolkodásom?

Figyelt kérdés

A mostani példa:

beszélgetek 1-2 hete egy lánnyal Facebookon, többször is elég egyértelmű jeleket adott rá, hogy én is bejövök neki.

Elhívtam, az elején kamuzott össze-vissza, aztán végül belement, hogy holnap suli után elkísérhessem egy darabon.

Olyan érzésem volt egy pár napja, mintha már szerelmes is lennék (persze, ez nem szerelem, hisz alig ismerem), tehát nagyon boldog voltam és nagyon sokat gondoltam rá, vágytam a beszélgetésekre.


Aztán ma ráírtam és nem tudom miért, de eléggé flegma, egyszavas választ adott, én arra még írtam egy helyeslő választ és ennyi, azóta nem írt.

És ez az apróság elég volt nekem ahhoz, hogy teljesen elvegye a kedvem tőle. Már semmi kedvem vele beszélgetni, idegesít és dühös leszek, ha rágondolok. Olyan érzés, mintha egy több hónapos kapcsolatnak lenne vége..


Úgy döntöttem, hogy ha még ma rámír, akkor még folytatom a dolgot, de ha nem, akkor részemről ez marad egy lezáratlan dolog, mert én többet nem kezdeményezek nála.


17/F


2017. máj. 14. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
létezik. Trauma hatására bennem sok minden átértékelődött elég rövid idő alatt.
2017. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!