Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A természetet mindenki szereti...

A természetet mindenki szereti? Mindenki szeret ott kirándulni, kikapcsolódni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
A jólelkű emberek igen.
2017. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igen. :)

Valaki viszont nem szeret. Inkább otthon ülős típus.

2017. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki. Van, aki pl. tipikus (nagy)városi, nem tud mit kezdeni a szabadban. Épületek közt szívesen csavarog, fák között már nem annyira.
2017. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a természetet, de azt nem mondanám, hogy mindig van kedvem kirándulni menni, vagy egyáltalán kint lenni. Leginkább az időjárás miatt, vagy túl hideg van, vagy túl meleg van, vagy fúj a szél, vagy esik az eső, stb. Ha számomra tökéletes az idő, akkor nincs ellenemre egy laza séta. A vizekért egyszerűen odáig vagyok, főleg a tengerért, óceánért, vonz mint egy mágnes, de ott is inkább egy kényelmes árnyékos helyen ülök le gyönyörködök, meg festek például, mint hogy nekiálljak túrázni a parton. Szóval összességében szeretek az otthon kényelmében lenni, de szeretem a természetet is, csak mértékkel vagy messziről:D

Amúgy zárójeles megjegyzés, hogy nincs olyan állítás ami mindenkire igaz, kivéve az olyan alap dolgokat, mint például, hogy mindenkinek szüksége van oxigénre az életben maradáshoz.

2017. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
én kimondottan szédülök a betonon
2017. máj. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Van olyan, aki nem szereti, de csak kevesen.


De alapvetően nyugtató ott lenni, kikapcsol, nagyban stresszcsökkentő.

2017. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!