Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember képes pusztán a...

Egy ember képes pusztán a fizikai erejére támaszkodva, azaz puszta kézzel, letépni egy másik ember fejét?

Figyelt kérdés
Semmilyen segédeszköz használata nélkül,bármilyen technikával. Lehetséges lenne?
2017. máj. 14. 21:37
1 2
 1/11 Dominik_2003_ válasza:
33%
Lábaddal erősen körbe szorítod mint ha kötelet másznál, és egyszerűen kicsavarod és letéped. (Nem vagyok kannibál) de ne próbáld ki senkin xd
2017. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagy az ereje akkor szerintem igen. Bár most csak azért válaszolok, mert erre én is kíváncsi vagyok. :D
2017. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2017. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biztos benne, hogy sikerülne. Kitörni mindenképp lehet a nyakát, de letépni... erősek a csontok és az inak. Egy csirkecsontot el tudsz törni kézzel? Képzeld el egy ember gerincét, csigolyáit, azok vastagabbak és erősebbek nálak.
2017. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Conor Mcgregoron kívül erre senki sem képes
2017. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egy nagydarab izomember simán letépne egy csecsemő fejét mivel az volt a kérdés hogy "egy másik ember fejét?" és a csecsemő is másik ember
2017. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Megkérdezhetem miert erdekel?
2017. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Valóban nem tértem ki rá hogy felnőt kifejlett emberekrekre irányul a kérdésem. Szóval a válaszod helyes, ment a zöld.


Azért érdekel a dolog ugyanis láttam egy ilyen fejletépős jelenetet egy filmben, és kiváncsi voltam hogy mennyire is lehet reális a dolog.

2017. máj. 14. 23:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem max "lecsavavarni".
2017. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha két felnőttet nézünk...


Elvileg nem képes. Nem tud az ember olyan erőt kifejteni, mint ami a fej letépéséhez kell,

VISZONT maguk az izmok képesek lennének rá! Ehhez viszont valami elváltozás szükséges az agyban, mivel az agy szándékosan visszafogja az izmokat, mert azok túlzott befeszülés esetén kárt tehetnek a testben. Olyanra kell gondolni, mint pl: leszakadhat, eltörheti a saját csontját, izületeket-inakat sérülésig terhelné stb...


Tehát ha az agyban nincsen meg ez a gátlóképesség az izmok felé, akkor képes lehet egy felnőtt leszakítani egy másik felnőtt féjét.

Viszont egy ilyen ember saját magában is károkat tenne, képtelen lenne kontrollálni magát. Pont filmekbe való.

2017. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!