Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy küzdősportban jártas...

Egy küzdősportban jártas ember képes lehet puszta kézzel legyőzni egy ragadozó vadállatot?

Figyelt kérdés
Medvét, oroszlánt, tigrist stb.
2015. jan. 2. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat nemigazan.Allat az allat:) Nemfel, addig kuzd meg lelegzik,Nemtudja sajlantatni magat,izomzata erosebb,testtomege is nagyobb.Eros alkapocs izomzat,tele metszo fogakal:)
2015. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Persze...meg ha a medve is jártas a karatéban,semmi esélye az ember ellen... https://www.youtube.com/watch?v=_WaqRlOnOdU&spfreload=10
2015. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Várjál! A menyét is ragadozó vadállat! Szóval igen, szét tudná tépni a küzdősportokban jártas ember!
2015. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De egy farkast legyőzhet puszta kézzel, nem?
2015. febr. 14. 07:16
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha komolyan ért is hozzá, nem csak eljár edzésre akárhány éve akkor képes lehet rá (nyilván testfelépítés is számít) Masutatsu Oyama, a kyokushin karate alapítója annak idején úgy népszerűsítette a dojoját, hogy élő (nem leláncolt) bikák szarvát törte le puszta kézzel, talán meg is ölte őket. [link] a videó nem biztos, hogy eredeti, de tény, hogy tett ilyesmit.
2015. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Küzdősport egy állat ellen jelentéktelen. Nem lehet kirúgni a lábát stb mint egy embernek. max megrúgni, megütni de az ugyanolyan mint egy olyan emberé aki nem tanul küzdősportot... Ezzel azt akarom mondani hogy ha ügyes akkor kitöri az állat nyakát de azt is megtudja csinálni egy ember. Az az ne nézd hogy tanul-e küzdősportot
2015. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amíg nincs jelentős méretkülönbség, látok rá esélyt.


a probléma ott kezdődik, hogy a csúcsragadozók jóval nagyobbak az embernél, egy oroszlán 200 kiló, egy medve 500. ekkora súly s erőkülönbséget nem lehet kiküszöbölni, csak fegyverrel. Azzal viszont simán.


olvastam egy cikket régebben egy tinédzser gyerekről, aki lefojtott egy pitbullt, mert megtámadott valakit.

2015. nov. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mintha hallottam volna ilyen esetekről. De bizonyára ehhez nem kis szerencse is kell, nem olyan, hogy most ő mester és bármikor sérülés nélkül leöl egy oroszlánt, mert tudja, hogyan kell, az állatoknak azért elég komoly előnyük van (fogak, karmok, testsúly) s egész életükben arra gyúrnak, hogy életben maradjanak a vadonban, elejtsék a zsákmányt... Egy edzett, ügyes példány vs egy edzett, ügyes példány... Ráadásul az ember valószínűleg kevésbé kemény körülmények között él s nem az élete múlik azon, hogy mennyire jó a teste, reflexei, idegei... De tegyük fel, hogy ez egálban van, egy remek, harcra kész emberpéldány egy remek, harcra kész ragadozóval... A fajok közti nagy erőkülönbség igen komoly, az embernek persze ott van az esze és a megszerzett tudása, de hogy ezzel mit ér... Szerencsével tud győzni, ha amúgy nagyon jó, ezt mondom továbbra is.


Ez csak ilyen "belegondolok és leírom" stílusú hozzáállás volt, laikusként ezt gondolom.

2015. nov. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Emberek! Ne legyetek mar ennyire almosak.

Most akkor leirom amit en TAPASZTALATBOL nem filmekbol meg konyvekbol eltem meg.

Kutyaval "harcoltam" parszor. Egy kutya ami lightosabb mint egy farkas olyat harap olyan sokszor egy masodperc alatt, hogy a kezed nem fogod tudni hasznalni mert atharapja a mettszofogaival az egesz karod. Meg az adrenalin sem segit, mert hiaba nem faj olyan seruleseket szerzel ami miatt verveszteseg, sulyos izomserules, inszakadas lep fel.

A kutya es a farkas is sokszor harap nem egyszer. Tevedes az, hogy elkap es ugy tart egy harapassal. Vannak ilyen kutyak de egy nem hazi kutya vagy farkas nem fog elkapni a karodon es logni rajta.

Rohadt gyors es a meretehez kepest eros. A fajdalmat leszarja mert egy osi osztontol vezerlve megy elore nem gondolkozik. Ezt mind megtapasztaltam de reszletekbe nem szeretnek belemenni.


Ez volt a farkas nagysagu allat.

Egy tigris, oroszlan egyszer harap nyakra megy es 250 kilo akkora karmokkal, hogy kiszakitja az arteriad egy csapassal. A fogai akkorak, hogy ha beledereszti veged van. Ezt tanultam, lattam csontvazt, es sok sok termeszetflmet.


A medverol kevesebbet tudok, de a mancsa meg a kormei oriasiak es a tipikus bear hug. Na abbol nrm szbadul senki, mert olyan ero van benne. Ugy tanultam, hogy nem szeretik az embrrhust es el kell dobni minden dolgot ami nalunk van mert az elterelheti a figelmet.


Egyik elol sem tudsz elfutni es azok utan amit leirtam kerdezem en, van eselye egy harcmuvesznek? lol

2015. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki jókat írt, de én az utolsóval értek leginkább egyet.
2016. ápr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!