Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti honnan tudtátok hogy...

Ti honnan tudtátok hogy nektek való egy foglalkozás?

Figyelt kérdés
Munkára gondolok. Honnan voltatok biztosak benne, hogy van hozzá tehetségetek.. És hogy azt szeretnétek hosszú távon is csinálni.. Ha más is érdekelt?
2017. máj. 15. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én általánosban óvóbácsi akartam lenni, vagy állatokkal foglalkozni, mert szeretem a gyerekeket és az állatokat...


végül informatikus lettem, de nem annyira saját választás, azaz lelki dolgok miatt ezzel tereltem el a figyelmemet és beletanultam bizonyos szinten és egész jól megy :)


van még pár szakma ami vonz, de úgy gondolom, hogy bármennyire is szeretnék emberekkel foglalkozni, egy bizonyos szint után már nincs meg a megfelelő türelmem

informatikához van logikám, kitartásom és élvezem amikor a semmiből hozok létre valamit


elektrotechnikai dolgokhoz lenne még tehetségem, meg lehetőségem, de az annyira nem vonz

és ott is kiélhetem a kreativitásomat, később lehet vegyítem a kettőt :)


az biztos, hogy főzni nem tudok :D szóval a szakács esélytelen :D

pincér is, figyelem zavaros vagyok, így elég sok téren megvagyok lőve


grafikus is jó lehetőség lett volna abból is van szakmám, de azt nem élvezem annyira, inkább programozni szeretek


rendszergazda is egy lehetőség volt, CISCO-t el is kezdtem suliban, de az túl száraz és unalmas volt


24F

2017. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tudom igazából, mi lenne az igazán nekem való... vagy sejtem, de azt sztem abban a formában nem lehetne csinálni vagy nem fizetnék meg :D.


Annyi volt csak, hogy azt már egész kicsi koromtól tudtam, hogy az angolhoz nagyon jó tehetségem van, és inkább abban az irányban mentem el (igaz, az MA független volt tőle, de talonban tartottam). Viszonylag jó vagyok abban, amit most csinálok.

2017. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom személy szerint hogy azt válasszam ami tetszik... mert most eléggé ez a divat?... de már korábban is tetszett. De most egész mást tanulok. De az elég messze áll tőlem. Nem tudom kicsit bizonytalan vagyok.. mert más kreatív munkák is érdekelnének, de akik körülvesznek azt gondolják - ha tanulsz egy dolgot nem biztos hogy abban is helyezkedsz el.. Végül is az embernek joga van meggondolni magát.
2017. máj. 15. 11:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnézést.. Remélem érthető :)
2017. máj. 15. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kérdező azt tanuld amit élvezel, amit szívesen csinálnál!

ne úgy járj be később dolgozni, hogy utálod a munkád!


24F

2017. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit bizonytalan vagyok.. :)
2017. máj. 15. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?


miben vagy tehetséges? mivel foglalkoznál szívesen? :)

2017. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a 20-as éveimben járok, hát inkább művészetpárti vagyok, ilyen kreatív dolgok közben érzem jól magam, kreatívkodás közben :) A cukrászat az egyik konkrét dolog.. de nem tudom h van-e hozzá tehetségem.. van már hozzá előképzettségem hogy úgy mondjam.. Ilyen művészeti vonal..
2017. máj. 15. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy amikor hazamész nap végén, akkor azt érzed-e, hogy egy újabb napot elpocsékoltál, és máris kínlódsz, hogy holnap ezért kell újra felkelni, és menni kell -


vagy azt érzed, hogy alig várod a másnapot, és nem is munkának fogod fel, hanem egy jó programnak, ami felszabadít, és jól érzed magad tőle, sikerélményed van, boldog vagy.

2017. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nagy igazság.. :)
2017. máj. 16. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!