Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted uszodákban, sportlét...

Szerinted uszodákban, sportlétesítményekben a közös zuhanyozás komfortfokozat hiánya, vagy a közös meztelenség az emberi együttlét része? F

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Kinek mi...
2017. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit kifejtenéd bővebben, hogy mit is szeretnél megtudni?
2017. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Koedukált öltöző ? Nagyon jól hangzik, tetszene
2017. máj. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen a komfort hiánya, legalábbis én így élném meg, ha járnék ilyen helyekre -- de pont ezért nem járok. Gyűlölök mások előtt levetkőzni, legszívesebben a suliban is a vécében öltöztem volna, de mindegyik elég kétes higiénéjű volt, még az öltözőknél is rosszabb állapotú. Brrrr!
2017. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ennyi közös meztelenség belefér. Egy normális férfi nem szégyenlősködik más férfiak előtt, én simán levetkőzöm és lezuhanyzom mások előtt, a haverjaim előtt sem vagyok szégyenlős. Nem tudom ki találta ki azt, hogy ha két férfi van meztelenül egy helyiségben az már b...zulás. Szerintem a látens melegek vannak zavarban. Ha lenne sorkatonaság, nem tudom mit kezdene a sok szégyenlős, ott azért van hogy gyorsan kell zuhanyozni, öltözni, szóval hülyeség ebből problémát csinálni.
2017. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolom,hogy a közös zuhanyzás a komfortfokozat hiánya lenne..például az edzőterembe,ahova járok, elég magas a komfortfokozat,mégis egybe vannak nyitva a zuhanyzók (egy nagy teremben van,csak falakkal vannak elválasztva egymástól a kabinok).. senkit nem érdekel, hogy a másik hogyan tusol,és senkit nem érdekel,hogy a másik hogyan öltözködik.. ha esetleg a közös zuhanyzást úgy érted,hogy koedukált a zuhanyzó (mert ez nem egészen világos a kérdésben),nos,ez nem túl gyakori.. általában kollégiumokban van koedukált zuhanyzó (és ott már mondhatju khogy a komfortfokozat hiánya,de ez inkább a zuhanyzók állapotára értendő bizonyos helyeken), illetve én szerintem az Aquaworldben is,vagy Zalakaroson,már nem emlékszem :) De arra igen,hogy vannak élményfüdők ahol közös az öltöző..na ott tud érdekes helyzet kialaklni (csakúgy mint a strandokon,ahol vagy vannak boxok,ahova persze bárki beláthat,vagy mindenki mindenki előtt öltözik) ;)
2017. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

sztem egy adott közösségen belül, legyen az egy osztály vagy sportegyesület stb, nem gondolom h probléma lenne a közös meztelenkedés. mi is jártunk edzésre, de meg se fordult ilyen a fejünkben hogy ez baj lenne.

bár mostanában én is hallok olyanokat hogy ő csak törölköző alatt öltözik át és sose zuhanyzik pont ezért nehogy meglássák a társai, na a tömör véleményem, hogy elkelne egy pszichológus az ilyenhez ...

2017. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
A pszichológiában gimnofóbiának hívják a meztelenségtől való félelmet. Én is ismerek egy embert, aki törülköző alatt öltözik, de hogy miét teszi, arra értelmes magyarázatot nem tudott adni.
2017. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
én is faggattam amúgy az illetőt, de olyan horrorisztikus agresszióval válaszolt h "csak mert csak és erről nem akarok beszélni többet kész", hogy feladtam. úgyh ... valami nagyon nincs rendben mentálisan, ez látszik világosan.
2017. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Kb, nekem is ezt válaszolta az illető. Mondjuk ok, csinálják így, de azt nagyon nem szeretem, amikor engem is rá akarnak kényszeríteni a szégyenlősködésre. Volt, hogy mikor letoltam az alsónadrágom csúnyán nézett rám a mellettem törülközőben öltöző. Vagy múltkor egy haverral a zuhanyzóban el beszélgettük az időt, egymással szemben egy szál f@@szban dumáltunk és nagyon agresszívan bámultak minket, csak azért mert nem a fal felé fordulva zuhanyoztunk, fürdés után ott áltunk meztelenül vagy fél órát, beszélgettünk. Azt hittem beszólnak.
2017. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!