Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meztelenül felöltözött emberek...

Meztelenül felöltözött emberek előtt, voltál már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Ha még nem, szerinted milyen lenne, nagyon zavarna?



2016. okt. 9. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Milyen meztelenül felöltözöttnek lenni?
2016. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nőgyógyásznál, bár ott csak félmeztelenül, de hát épp a legkényesebb testrészemet kell ruhátlanítanom és megmutatnom.

Nem kellemes, de az orvos szakmai szemmel, tárgyilagosan, személytelenül vagy a személyemtől elkülönítve teszi a vizsgálatot. Úgy azért nem olyan tragikus.

2016. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Hogyne, kisbaba koromban, nem emlékszem, milyen volt, de nem hiszem, hogy akkor nagyon zavart volna.
2016. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, nem is egyszer! Nem volt gond. Nem érdekel, ki mit lát!
2016. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam, nyaranta kánikulában szeretek itthon meztelenül lenni. Nem zavar ha valaki meg lát, szomszéd, postás, szórólapos.
2016. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
voltam, de szerintem orvosi dolgok nem igazán számítanak,és nem volt semmi akkor még nem voltam szégyenlős.
2016. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A héten történt:

[link]

2016. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt egy történet. Tudni kell rólam hogy koleszos vagyok és a fürdő és a szoba külön van. Fürdés után mindig csak egy törölközőt csavarok magamra mert majd a szobámba felöltözök. Azt se árt tudni hogy a koleszba vannak fiúk lányok külön szárnyon de napközbe szabad az átjárás.

Na akkor jó kis suli után elmentem zuhanyozni még napközbe. Befejeztem és elindultam visszafelé a szobámba. 3an vagyunk egy szobába. Aki volt koleszos tudja hogy ott a szobába mindenki látott mindenkit már. Na benyitottak a szobába eldobtam a törölközőm hogy keresek egy alsógatyát a szekrénybe. Úgy 1 perc alatt ez még is van és felvettem a gatyám. Majd amikor felnézek azt látom hogy a két szobatársam néz négy felsőbb éves csajjal csöndben. Kiderült pont ekkor jöttek megismerni az alsóbb éveseket. Igazából nem zavart a dolog még később az egyik sulibulin lett is egy egy éjszakás kalandom az egyik csajjal szóval no para.

2016. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltam, egy üzemorvosi vizsgálaton ahol a doktornő csak egy boxert engedett magamon hagyni,majd az időközben bejött medikus hölgyek előtt azt is le kellett vennem.Mondanom sem kell,hogy a torkomban dobogott a szivem,végig a vizsgálat alatt.

De utólag visszagondolva,kellemes élmény volt amit most már bátran megtennék.

2017. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
masszőrnél
2017. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!