Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy egy férfi...

Hogy lehet az, hogy egy férfi saját magának rendel drága paplant (20-25 ezerért), de a párja kerek szülinapjára egy virágot sem hajlandó venni, de azért mosolyog az ünnepen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Vannak túl önző plusz buta emberek, én ilyeneken márnem csodálkozom.


De az is lehet, hogy náluk nem ajándékoznak. Én se adok a páromnak soha semmilyen ajándékot, de attól még nagyon szeretem, naponta főzök neki meg minden.

2017. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Egy paplan az hasznalati cikk, egy virag meg semmire se jo.
2017. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

48% Nem a virág a lényeg, lol.


Nálunk a tesóm ilyen. Még anyák napján sem mond semmit, pedig anyánk rengeteget adott neki...Ha van pénze, sem vesz ajándékot senkinek, inkább magárA költi.


De amúgy ezek félinfók, lehet máskor bepótolta, nem?

2017. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Lehet félinfó és csak a "rossz" szemszöget veszed figyelembe. Az én férjem rengeteget költ rám, de attól még megeshet, hogy szülinapra semmit sem kapok, mert éppen nincs semmi olyan, amire szükségem lenne. A vágott virágot meg nem szeretem, mert szép egy pár napig, óráig aztán dobom ki. Csokit meg nem eszek, szóval egy tábla csoki sem kellene csak azért, hogy adjon valamit. Mi megbeszéltük, hogy nem vásárolunk mindenféle kacatot, csak azért, hogy legyen valami.

Sokan felháborodnak ezen, hogy milyen férj az ilyen, hogy semmit sem adott nekem a születésnapomra. Közben meg a háttérsztorit nem is ismerik.

2017. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

4: na vegre valaki :)


mi is igy csinaljuk, azt vesszuk meg ami epp kell. Nem fogunk szuksegtelen dolgot venni csak mert epp szuletesnap van, es nem fogunk nem megvenni valamit ami epp kell csak mert meg van egy honap szuletesnapig.


Amugysincs olyan nalunk hogy en penzem meg te penzed, egy helyre megy, egy helyrol jon, magunkkal szurnank ki ha ajandekozast varnank el...

a szuletesnapon felkoszontjuk egymast, meg eszunk egy tortat es kesz.

2017. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy olyan családban nőtt fel, ahol nem szokás ajándékozni, csak puszi-puszim azt' kész? Mert ha igen, akkor érthető, hogy nem ajándékozik, mert neki ez a megszokott. A paplan meg használati tárgy, gondolom, nem véletlenül vett drágát (én mondjuk most már nem paplant, hanem plédet használok alváshoz is, de régen nekem is drágát kellett venni, mert allergiás voltam csomó fajta összetevőre). Ha még az lenne, hogy Chanel táskát vett magának, akkor már necces lenne.


Mind e mellett hazudnék, ha azt mondanám, én nem bántódtam volna meg azon, hogy egy tábla csokit sem vett nekem, mert nálunk meg az ajándékozás a szokás, és én is szeretem ajándékozással IS kimutatni a szeretetemet.

2017. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Mennyi idióta van itt!!!

Szóval magára költsön de a barátnőjére ne???? Komolyan honnan veszitek ezt a baromságot??????

Teljesen természetes az ajándékozás!!!!!

Hü.lyék!!!!

2017. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Ez az ember az édesanyám párja. Nekem panaszkodott anyukám erről, hogy semmit sem kapott, pedig nem vár el semmi extrát, de teljesen igaza van. Annyi, hogy az egyik csomag sütit ő fizette. De legalább egy virágcsokrot vehetett volna, de csak a kifogásokat kereste már előre, hogy nem volt ideje, stb. De arra van, hogy itthon legyen, és gépezzen, érdekes. Meg arra is, hogy saját magának ilyen drága paplant rendeljen. Mindenkinek arra van ideje amire akarja. És ez szerintem baromi nagy bunkóság és sóherség.
2017. máj. 17. 14:08
 9/12 A kérdező kommentje:
2-es, te is egy olyan bunkó lehetsz, mint ez a "férfi". Igazi mintapéldány. :)
2017. máj. 17. 14:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az ember az édesanyám párja. Nekem panaszkodott anyukám "


Édesanyád eltévesztette a házszámot.

Ne neked panaszkodjon erről.

Hanem cserélje le ezt a tuskót egy olyanra, akivel elégedett lesz ő maga is...

2017. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!