Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy drága férfi parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy drága férfi parfümöt kezdenék el használni akkor az segítene abban, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Azt remélem, hogy egy jó illatot használva teljesen belém zúgjon a kiszemelt lány és sikerüljön felszedni.
2016. dec. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én belézúgnék ha lenne csillió dolláros parfümkollekciód a megvilágított üvegpolcokkal berendezett, temperált, 100nm-es parfüm gardróbodban.
2016. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maxmimum a pénznek a szagát szúrnák ki, ha tényleg elég drága és markáns az illata az adott parfümnek, és olyan körökben is mozogsz.

De hamar rájönnének lóvé nincs, csak drága permet :)

2016. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyerekesen gondolkodsz. Ez nem így működik.

Az exem is valami iszonyú drága, parfümöt használ. Az illata is nagyon különleges, DE... ahogy neki is mondtam, mikor nemrég találkoztam vele..."olcsó ember, a drága parfüm alatt".

Nem egy illattól függ a szerelem.

2016. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Figyelemfelkeltésnek jó de ezzel önmagában nem fogsz csajozni :DDD Kivéve ha valami parfümőrnek tanul a csaj.

Én pár éve felfedeztem egy luxusparfümériát Pesten és időnként veszek ott ezt-azt mert egyébként imádom a parfümöket.

Igazából én jobban élvezem a saját illatomat mint más szerintem :D Persze most is egy isteni illatot használok (asszem 59.000 volt) és sokszor mondják hogy de kva jó illatod van mi ez? De ennyi, nem kell többet beleképzelni. A lányoknak is tetszik nagyon de ehez az is kell ,hogy TE magad is jó legyél hozzá.

2016. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!