Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire szempetelen...

Tényleg ennyire szempetelen vagy én értettem félre?

Figyelt kérdés

Kibékültem egy lánnyal, régóta ismerjük egymást, még február végén vesztünk össze,de én írtam neki e-mailben, hogy kezdjük tiszta lappal. Azt írta, hogy oké, de neki kell egy kis idő, hogy újra megbízzon bennem(Baráti kapcsolatban vagyunk, azon vesztünk össze, hogy nem tudja, hogy akar-e találkozni, ez nekem rosszul esett, majd mondta, hogy nem mert én csak hallgatok amikor találkozunk. ) Újból beszélünk, és tegnap azt mondta, hogy ez az utolsó esélyem..Na ez most rosszul esett. Most én csesztem el az egészet?

Néha sértődős voltam, párszor ezen is összevesztünk.. Most akkor én vagyok az oka mindennek?


2017. máj. 17. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:

*szemtelen

Bocsánat.

2017. máj. 17. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, nem veled van a baj és nem rontottál el semmit. Ez a lány kétlem, hogy a barátjának tekintene, egyszerűen csak jól jössz, ha épp kiöntené a lelkét.
2017. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szokta kiönteni a lelkét, nem olyan. Viszont jól el tudunk beszélgetni.
2017. máj. 18. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtok jól elbeszélgetni, épp ezt mondta neked. Csak hallgatsz kukán, amíg ő próbál társalgási témákat találni, de már nem tud mit bevetni. Ő erőlködik, hogy szórakoztasson, te nem szórakozratod őt. Ezekután még meg is sértődsz rá, hát... Finoman fogalmazok, nem illetek össze. Kapd össze magad, vagy válassz hozzád illő barátokat.
2017. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!