Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most váltok munkahelyet mert...

Most váltok munkahelyet mert kaptam egy új állást sokkal magasabb fizetéssel mint most. Normális hogy nagyon izgulok és félek hogy rossz döntést hoztam? Mert az előző helyen már voltak barátaim és persze nagyon értettem amit csinálni kellett.

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején mindenki izgul.
2016. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, ez egy új helyzet neked. Normális igen, az hogy emiatt félsz és a döntésben sem bízol. A megszokás is nagy úr, már ismertél embereket, kiismerted magad a régi helyen. Néhány hét, egy pár hónap az új helyen is kelleni fog h domesztikáld a közeget és kialakíts új kapcsolatokat. És tudom, ezt lefogják húzni nagyon, de manapság fontos szempont a magasabb fizu is. Akár férfi, akár nő vagy, azért egy kis lakás, egy autó, vagy az h folyton képzed magad tovább, bizony komoly kiadásokkal jár. Ha családod van/lesz akkor meg az pláne nagyobb felelősség...Ja és jut eszembe, több HR-es ismerősöm is mondta h manapság már nem az a büszkeség ha lehúz az ember tizenáhuszonéveket egy munkahelyen, mert ma (persze itt bizonyos szférákról van szó, nem az ápolónőkről és tanárokról) az a jó ha az életrajzodban az látszik mobilis vagy, és 2-3-4 évente máshol dolgozol, tehát nem félsz a változástól, vonz az hogy folyton keresed az új helyzeteket. Hajrááá :))) Menni fog!
2016. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bevált az új munkahely?
2023. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!