Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne ijesztő találko...

Mennyire lenne ijesztő találkozóra hívni egy netes barátot?

Figyelt kérdés

Pár hónapja elkezdtem beszélgetni egy lánnyal itt, aztán e-mailben. Depressziós, vagdossa magát, szülei nem foglalkoznak vele, lóg a suliból, nincsenek barátai..stb.

Egyébként ettől eltekintve nagyon aranyos és nem akarok nagyot mondani, de egyre jobban kezdek kötődni hozzá, pedig még tényleg alig beszéltünk másról, mint a problémáiról.


Gondolkodom, hogy elhívjam találkozóra. Neki szerintem sokat jelentene és nekem is, nem lakunk valami közel, de megoldható. Igazából még képet sem láttam róla, ő látott már rólam. Biztos, hogy nem fake, de kicsit gáznak érezném megkérni, hogy küldjön magáról képet.


Szerintetek jó ötlet elhívni? Nem most rögtön taliznánk, hanem pl nyári szünetben.

Félek hogy megijedne ha csak úgy hirtelen felvetném ezt az ötletet, esetleg félreértené a szándékomat, pedig én tényleg csak segíteni akarok neki meg megismerni, nem kihasználni (tudom, ezt nehéz elhinni, ezért is parázok, hogy lehet ő sem fogja).


Ő 14 éves, én 17/F


2017. máj. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg. Később csak azon fog járni az agyad, hogy miért nem hívtad el. Hajrá ;)
2017. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kihagynám . Ez teljesen egyoldalú ügy , te rajta nem tudsz segíteni mert a gond nem a te területed . Másrészt ezután zsarolna hogy ezt - azt csinál ha nem foglalkozol vele vagy járnotok kell ... Egyenlőre ö van nyerésben mert egyenrangúnak tartod és ismerkedsz vele .
2017. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem mutat magáról néhány képet, vagy nem mutatja meg valamelyik közösségi profilját (gondolom van), ne indulj sehova! Ma már nem nagy cucc egy képet elküldeni a világ bármelyik pontjára. Miért is bíznál meg benne, ha ez is nehezére esik?

Sőt, már egy videóbeszélgetést is illene megejteni a találjozó előtt.

Ha az ő problémáiról beszéltetek eddig csak, és te már küldtél képet, ő viszont annyit sem, akkor jó eséllyel csak kihasznál, szüksége van most egy lelki szemetesvödörre, amit arc és név nélkül is használhat, és ennyi.

2017. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne az, én is csináltam már ilyesmit.
2017. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még ha nem is fake, akkor is egy önző valaki.
2017. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!