Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tesztek, ha megláttok...

Ti mit tesztek, ha megláttok itt egy egyértelműen kamu, vagy ostoba kérdést? Nem ezt!

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Válaszolok rá.

Ha kedvem van, normálisan, ha nincs, akkor szétoltom :D

2017. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Sok esetben felmerül bennem a gyanú, hogy álhíreket terjeszt rólam valaki. Komoly személy vagyok, soha nem tennék olyan dolgokat meg, amelyeket az adott hazudozó leír valakiről (esetleg ugye rólam). Ahogyan észrevettem, gyakran van bennük egy kis (minimális) igazság is, hogy mások számára jobban emészthető legyen a bemocskolásom. Van egy olyan erős gyanúm, hogy nemcsak itt, hanem Facebook-on is tevékenykedik az illető. (Lehetséges, hogy többen vannak.)

Bármennyire is paranoiásnak tűnök a fentiek alapján, több bizonyítékkal, tényekkel is rendelkezem. Persze, az sem kizárt, hogy az egészet alaposan túlaggódom.

2017. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Szerencséd van :D
2017. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Kamusokat leoltom, az ostobákat szét trollkodom.
2017. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Első,és negyedik válaszoló: Hát ez tök jó!Nagyon tetszik! Én is ezt fogom tenni! Oltás, trollkodás!Köszi!
2017. máj. 17. 19:50
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Semmit... elnezegetem, hogy az emberek mennyire buták, hogy min veszekednek, es jót röhögök....

Ja es mivel minden már a pontozasról szól, mindent jól lepontozok.... úgy ahogy sokan zeszik, bármi legyen a válasz.

2017. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindegyiket el szoktam poénkodni. Nagyon régen hajlamos voltam oltani is, most már csak az ok és indok nélkül kötekedőket oltogatom.
2017. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mosolygok rajta 😊
2017. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Több opció van hangulat és kérdés függő, hogy mikor melyik lép életbe.

1. Trollkodás.

2. Az ostoba kérdésre ha feltételezem a kérdés alapján, hogy esetleg a kérdező lenne annyira ostoba, hogy komolyan vegye a hülye választ akkor inkább valami lehetőséghez mérten normális bálaszt produkálok.

3. Rá nézek de csak azért, hogy röhögjek egy jót a poénos válaszokon.

4. Átlapozom.

2017. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én volt, hogy próbáltam figyelmeztetni az embereket, hogy hagyják mert megint csak XY kérdezőnek a 100+1 kitalált kamu sztorija.


Erre lepontoztak 0%-ra és folytatták a napokig tartó "harcukat" egy kamu kérdéssel szemben... :D

2017. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!