Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neten kapható egyértelműen...

Neten kapható egyértelműen kamu, de márkásnak feltüntetett cipők mennyire néznek ki eredetinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok teljesen hülye, tudom, hogy nem eredetiek, de mégis mennyire hasonlítanak az eredetiekre?

Most ezekkel szemezek:

[link]

Előre is köszi :)


2016. febr. 28. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Minden sarkon van egy kínai bolt, be kell ballagni és megtekinteni, hogy megfelel-e a cipő. A képen mindig szebb.
2016. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kínaiakkal az a baj, hogy nagyon tudnak fényképezni. Általában mikor megkapod a cuccot, akkor - hacsak nem vagy tök vak és igénytelen - akkor jön a ledöbbenés. Hogy végül is, ha nagyon úgy nézed akkor olyan mint a képen, de mégse.
2016. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A kínai boltokban én még nem láttam Converse feliratos tornacipőket, de neten 3500Ft-ért igen. Ezért tettem fel a kérdést.

Második: mivel nem vagyok se vak, se igénytelen, ezért marad a spórolás... Köszi a választ :)

2016. febr. 29. 00:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem.köszönőviszonyban sincs a képpel és 2 hónap alatt tönkrement.ebayról rendeltem de ugyanezt
2016. febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oooo, de sajnálom :(. Nagyon köszi a válaszodat, akkor marad a spórolás.
2016. febr. 29. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Külsőre lehet,hogy hasonlít de a minősége borzasztó. Egy hónap és dobhatod ki. Ha nincs pénzed eredetire akkor nézz szét ócska piacokon. Nekem is onnan van eredeti Conversem,és még 2000 ft sem volt,bár igaz,hogy használt de engem nem zavar.
2016. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm rendelt egyszer, és olyan tipikus kínai cipő szaga volt :D

Nem hordta soha :D

2016. febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ja marad a spórolás. Sajnos az eladó értékeléseit is nagyon gondosan kell olvasni, de néha az is megtévesztő, mert sokan zsarolják a vásárlókat azzal, hogy amennyiben nem elégedett és bármi rosszat ír, akárcsak semlegeset, akkor onnantól kezdve 100% hogy nem ad vissza pénzt stb.


De különben is sok vak és igénytelen ember van. Olyan ez kicsit, mint egy étterem, ami itt nyílt a városunkban. 1200 forintért korlátlan svédasztal van. Már ez eleve gyanús, de gondoltam megnézem. Csupa kihűlt, tesco gazdaságos mirelit termék, ami nem mirelit, azt elhazudják, hogy milyen húsból van, lebbencsleves(!), nyáron nincs klíma, 40 fok van, mert olyan kialakítású épületben van, télen láttam, hogy nagykabátban ülnek az emberek, szóval hihetetlen gagyi hely. Mégis a facebook oldalukon 2-3 kritikus értékelésen és hozzászóláson kívül több százan magasztalják a helyet, hogy ott milyen jó kaja van, csodálatos minden, legjobbb hely a városban meg ilyenek... Én meg csak nézek, hogy AZ? Komolyan hogy lehet annyira igénytelen valaki?


Hát ilyen kb. a kínai hamisítvány cipő is. Vannak aki elvakultan hirdetik, hogy ugyanolyan, sőt még jobb, meg ne húzd le, te idióta, te meg csak fogod a fejed, hogy komolyan ENNYIRE nem látja, hogy milyen gagyi?

2016. febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: az étterem ismerős, nálunk is van egy hasonló, ugyanez 1200 Ft-ért 2 óráig lehetsz bent, mi kétszer is adtunk esélyt hátha, de soha többet.


Amúgy nekem sincs bajom a használt cuccokkal, sokszor vásárolok turiban, de még nem volt szerencsém cipőkkel.


Köszi a választ mindenkinek :).

2016. márc. 1. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!