Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk akkor is csinálják...

A fiúk akkor is csinálják ezeket egy beszélgetésben, ha nem tetszik nekik az adott lány?

Figyelt kérdés
Dobálják/igazgatják a hajukat, kicsit nagyzolnak, dicsekednek, hogy mikben jók, hozzáérnek a lányhoz, esetleg a lány szájára néznek. Tehát alapvető kis flörtölések, de akkor is csinálják ezeket, ha mondjuk csak haverként tekintenek a lányra?

2017. máj. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket akkor sem csináltam, ha tetszett egy lány. :O
2017. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:DD

Te miket csináltál?

2017. máj. 18. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Hát ő.... Óvodában szájon pusziltam egy lányt, de amúgy akkor csak az óvónőknek/tanító nőknek udvaroltam, nagy szám volt.

Iskolában eleinte elég volt legjobb jegyekkel, jó tanulónak lenni és a csajok adtak szájról-szájra. Ez hamar elmúlt.. :D

Utána középiskolában leginkább hosszasan néztem a lányokat és álmodoztam, hogy majd egy napon mondok is nekik valamit, csak közben leérettségiztünk és még mindig nem jutott eszembe egy jó szó.

Utána lényegesen egyszerűbb dolgom volt, beszélgetésbe kezdtem lányokkal, egyértelműen egymás tudtára adtuk, hogy jó lenne ágyba kerülni.

Egyetemen megint csak nem volt semmilyen tapasztalatom, rengeteg szép és okos lány és nő volt ott, de nem éreztem magamban semmit, hogy odamenjek bárkihez is.

Aztán interneten ismerkedtem meg a jelenlegi párommal és most egyelőre itt a vége.


Hát, azt hiszem, ez se egy alfahím viselkedés, de majd kitanulom egyszer, ha szükség lesz rá :D

2017. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit itt felsoroltál, akkor se csinálom, ha tetszik egy lány, és akkor sem, ha nem.


Egyébként meg a hajukat igazgatni a nők szokták ilyenkor, nem a férfiak. Bár lehet, hogy le vagyok maradva, végülis ma már soha nem lehet tudni...

2017. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!