Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy egy csaj arcának szépségét szinte csak az orra és az állcsontja határozza meg?

Figyelt kérdés
Igaz kicsit orrfétises vagyok, imádom a finom női nózik látványát (ez pl. hatalmas különbség: [link] ) és szerintem a keskeny állal kiegészülve nagymértékben meghatározza a szépséget. Szerintem a "szürke nők" túlnyomó többségéből szép nőt lehetne faragni, ha igénybe venne egy orrplasztikai műtétet. Persze nem akarom promózni, de ha én ránézek egy csajra mindig egyből az orra kerül a figyelmem központjába és az alapján századmásodperc alatt megtudom ítélni, hogy szexis vagy csúnya lányról van szó. És általában az összkép (alkat, haj, ajak stb.) is mindig sokkal jobb, ha egy nőnek szép orra van. Talán ennyire meghatározná a jó genetika az orr fejlődését vagy ez csak belemagyarázás részemről? Láttatok már szép orrú, de összképet tekintve közel sem vonzó csajt?

2017. máj. 18. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos van más is aki az orrt nagy előnyben részesíti. De nekem az arcához a szeme, szemkörnyéke ad a legtöbbet meg a szép bőr és a haj.
2017. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja és azt még elfelejtettem írni, hogy szerintem nagyjából ez lehet az egyetemes szép arc definíciója: [link]

És itt is szembetűnő, hogy a színésznőnek finom, nőies orra van. (Most ne gyertek az esetleges plasztikai műtéttel, mert sok hasonló arcvonású fiatal lányt látok és ők nem műttették még meg.)

2017. máj. 18. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezekszerint én sosem leszek egy szépség, hiába tiszta az arcbőröm és megfelelően ápolom a hajam, ha az átlagnál nagyobb orral áldott meg a sors...
2017. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó linken pont egy műtött orr van. Ordít róla. nekem hatalmas orrom van,akkor hiába szép a többi? (Azt mondják szép vagyok)
2017. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4: Direkt írtam, hogy tök mindegy, hogy műtött vagy sem, mert nagyon sok szép csajnak "natúrban", alapból ilyen az orra.
2017. máj. 18. 18:23
 6/13 anonim válasza:
Kicsit szíven ütött ez a kérdés. Én is olyan lány vagyok, hasonló orral áldott meg a sors mint a kérdésedben szereplő képen az első lány, a baloldali amire azt írtad hogy hatalmas a kontraszt a másik képhez viszonyítva. Nagy szív fájdalmam, hogy nem születtem olyan kinézetű, pisze orrú lánynak ami a férfiak kedvence. Sok problémám volt már ebből, hogy emiatt vannak önértékelési zavaraim, depresszióim, megfelelési kényszereim. 22 éves vagyok még, fiatal. Nem kellene ezen rágódnom, de nem sikerült eddig még túl lendülnöm rajta. Nem tudok mit csinálni. Nincs pénzem műtétre. Nem mindenki tud ez ellen tenni. Ez van.
2017. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor én nagyon nem tetszenék [link] ilyen az orrom csak egy kicsit nagyobb. De meg akarom műtetni akkor kb. pont ilyen lesz.
2017. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak te gondolod így. Ezek után kíváncsi lennék te hogy nézel ki.
2017. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg cuki a kicsi orr, de a szexisség inkább a testen, testtartáson múlik. A szép arc nem feltétlenül szexi.
2017. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Én is olyan lány vagyok akit nem pisze orral áldott meg a sors sok önértékelési problémám van belőle ennek ellenére a visszajelzésekből azt tapasztalom hogy nem vagyok egy bánya rém. Sok minden meghatározza hogy egy ember jól néz ki vagy nem nem csak egy dolgot kell nézni hanem az összhatást. Lehet hogy holnap találkozol álmaid nőjével akinek egyáltalán nem lesz "nőies" orra ennek ellenére gyönyörű lesz és te meg pont ezért nézel majd rajta keresztül mert te csak ezt a "nőies" orr ideálod követed.

Gratulálok👏

L

2017. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!