Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért teszi tönkre egy szép...

Miért teszi tönkre egy szép csaj magát plasztikákkal? Voltatok úgy hogy emiatt kiábrándultatok belőle?

Figyelt kérdés

Régen odavoltam a csajért, ő volt nekem a világ legjobb nője! Kis melle volt, formás feneke, gyönyörű arc, szép haj, szexi ajkak, a legszebb szemek!


Pár évig nem láttam, most 28 éves. Megcsináltatta a mellét, de lufira, túl nagy. Feltöltötte (vagy mi) a száját, a fenekével is csináltak valamit szerintem mert régen "fokhagyma" volt most meg ilyen Kardashianos (mindenhol máshol ugyanolyan vékony, formás). Az orra régen nagyon szexi volt, ilyen kicsit ferde. Jól állt neki, egzotikus külseje volt tőle, sokszor nézték külföldinek. Most azt is kiegyenesítette.


Nagyon ronda lett, nagyot csalódtam. Nem is értem mi tetszett annyira benne. Most azt hiszi jobb nő lett, pedig szerintem egy frankenstein szörnye. Mi vitte rá erre? Pedig akkor szája és önbizalma volt mindig ... a legjobb pasik versengtek érte. Önbizalomhiány miatt csináltatta ezeket? Pedig volt önbizalma! Vagy megbolondult?


2017. máj. 4. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Önképzavar.


[link]

2017. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj, hogy a legtöbb csaj azt hiszi, ettől lesznek szebbek vagy jobbak.

Jobb alakot, feszesebb popsit akarnak, edzeni nincs kedvük, magától pedig nem lesz jó feneke senkinek, ezért inkább plasztikáztatnak. A kacsacsőr divat lett, városban minden harmadik csajnak felfújt a szája, de valamelyiknek olyan szinten hogy már undorító! A szilikonoztatott mell szerintem a legkevesebb (ameddig nem túl látványos) mert azzal szerintem nincs semmi baj, pláne ha valaki az önbizalomnövelése miatt csináltatja meg. De itt is sokan túlzásokba esnek! A legtöbb nő műnő, nincs értékük, és a szépségtől nagyon-nagyon messze vannak. A túledzett, izmos nők is csúnyák szerintem, és sajnos ez is egyre több van. A 20 kiló sminkről az arcukon nem is beszélve...

2017. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb esetben az ész és a 'szép' fordított arányban áll egymással.

Tudod, ki szép, ki jó; ki szép, ki okos.

2017. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ára ennek a látszat világnak. A tévéből, újságokból, instagramról az ömlik az arcunkba, hogy a jó nőknek nagy a mellük, nagy, kerek fenekük van, vastag ajkuk... és vannak, akik mindent megtesznek azért, hogy megfeleljenek ennek a "szépségideálnak".
2017. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
őt is manipulalta a media
2017. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő magának ilyen szörny módon tetszik, és nem neked akar megfelelni. Csak egy tipp.
2017. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!