Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan lányok, akik...

Vannak még olyan lányok, akik visszahúzódóak és nem ilyen állandóan bulizós p*csák? 17/F

Figyelt kérdés
Én is visszahúzódó vagyok és kezdem elhinni, hogy nincs már ilyen lány..
2017. máj. 18. 17:17
 1/8 Carragher_x ***** válasza:
78%
Az önsajnálat végtelenül ciki és UNALMAS.
2017. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Önsajnáltatás? Hm.. Csak azért, mert meg mertem kérdezni, hogy már csak rib..-ok vannak?
2017. máj. 18. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok visszahúzódó, de nem is állandóan bulizós. Sokan vannak a kettő között.

Mit érsz el azzal, ha ide kiírod a kérdésedet? Attól, hogy a te környezetedben nincsenek, nem azt jelenti, hogy egyáltalán nincsenek.

16/L

2017. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak. De az ilyeneket szokták "furcsának" titulálni. Manapság egy introvertált típus elég nehezen boldogul :( mármint barátkozás terén.
2017. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

"hogy már csak rib..-ok vannak?"


Nőrokonaidat, édesanyádat kérdezgesd, ne itt rib..cozd a nőket, csak mert gyökér vagy. De komolyan, az ilyen embereknek semmi önkritikájuk nincsen? Feltesznek egy offenzív kérdést, lekrvázva benne csomó ismeretlen nőt...aztán csodálkoznak, jaaaj én rendes srác vagyok amúgy, miért bántanak, brühühü?

2017. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Attól hogy nem bulizol ne hidd felsőbbrendűnek magad.

Egy ideig tinikorban és is azt hittem hogy mennyivel jobb hogy nem járok el inni meg a többi.

Jah, a vége hogy nem alakulnak ki olyan kapcsolatok, szociális képességek amik mindenki másnak meglesznek, és mellé még jól se érezted magad.

2017. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Elettelen csicska vagy tudsz rola?
2017. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagyunk egy paran

15L

2017. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!