Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen esetben plasztikáztatná...

Milyen esetben plasztikáztatnátok? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 16:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A plasztikáról..
2017. máj. 19. 16:14
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy vagyok vele, hogy alapvetően támogatom, ha azzal az illető jobban érzi magát, feltéve, hogy hozzáértő ember csinálja és egészségtelen szinten már nem (pl. volt az az olasz nő, aki tök korán meghalt, és gyaníthatóan a hegy méretű műmellei is belejátszottak).


Én már jó ideje gondolkozom a mellplasztikán. Nem mellnagyobbításon, hanem felvarráson, mert nagyok a melleim és lógnak, és fizikailag megterhelő. Plusz túlsúlyos vagyok, most fogyózom, és gyanítom, lesz lógó bőröm, azt is leszedetném plasztikával.


Ami nem tetszik a plasztikában, hogy ennek segítségével irreális elvárások és képek lesznek az emberekben azzal kapcsolatban, hogy milyen egy egészséges, szép, természetes test. Megnézel egy filmet a '70-es évekből, a film "szép nőjének" lehet 1-2 kiló zsír a hasán, picit lógó melle, hiányos szemöldöke. Ma meg már a ronda lányt játszó nőnek is feszes és zsírtalan teste van (vagy nagyon max. még egészségesen husis, de akkor a sztori szerint már KÖVÉR), és a melle úgy áll, mint a cövek...

A média meg a filmek, most meg már az Instagram miatt is sokan azt hiszik, természetes az, ha vkinek alig létező derékhez E-F-es kosarú hetyke melle van, bazi nagy ajkai... akinek meg nincs, az lehet akármilyen ápolt, az már "átlagos" meg szódával elmegy...

2017. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem érdekel, ki mit műttet.


Én felvarratnám a mellem. Meg majd a lógó bőröm. Bár tök egyedül utána nem tudom, hogy boldogulnék.

2017. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha valami deformitasom lenne. Mondjuk csomell, vagy ilyesmi. Vagy baleset, mutet utan visszamaradt valami "csunyasag" miatt. De ugy, hogy igazabol semmi baj a testreszemmel, csak mondjuk nem tetszik, akkor nem muttetnem meg. Vagyok igy pl az orrommal. Nem igazan tetszik, de megbekeltem vele, meg igazabol en igy vagyok en, meg anyukamtol orokoltem, akit imadok. Nem lenne szivem megmuttetni. Vagy a mellemet se muttetnem meg, ha nincs valami extrem hibaja. Pl egyik joval nagyobb, mint a masik vagy ilyesmi. Csak azert, hogy pl nagyobb legyen, nem. Mondjuk, ha egyaltalan nem lenne semmi, meg A-s sem, akkor megmuttetnem. En nem itelem el azt, aki plasztikaztat, de van amikor full hulyesegnek tartom a dolgot, de mindenkinek szive joga. Egyik baratnom szilikonciciket csinaltatott, amikor gyunyoru, arányos természetes melle volt. Most meg lefogyott, mert anorexias lett es ki van az osszes bordaja, csak a ket nagy muanyag mell virit, a melle kozt is kint vannak a bordai... mondhatom, gyonyoru.... meg az ilyen full termeszetellenesre muttetett dolgok nem tetszenek egyaltalan. Az butasag szerintem. Amikor pl messzirol virit, hogy plasztika...
2017. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan esetben plasztikáztatnék, ha valami nagyon csúnya hibám lenne, vagy valami tragikus baleset után, de egyébként nem. Én elfogadom magam így ahogy vagyok, és nem akarok magamból műnőt csinálni. Senki nem tökéletes, és nem is kell annak lennie. Én azon az elven vagyok, hogy mindenki úgy jó, ahogy van. :)
2017. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A férfiak hogy gondolkodnak erről? Mert inkább úton útfélen olyat látni mellettük aki... Persze ezzel nem azt mondom hogy valaki műttesse szét magát..
2017. máj. 19. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

83% Ott a pont.

Nekem nagyok a melleim és gátolnak a mozgásban, egy melltartó, ami tartja 15-20ezer, továbbá napi szintű beszólásokat kapok, tapizni akarják, stb, Iszonyú nehéz olyan ruhát találni, amiben nem lesz hivalkodó...

Én mellkisebbítésen gondolkozom, azaz szeretnék majd egyszer, szülés, gyerekvállalás után.

2017. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Nincs vele semmi gond. Ha belegondolsz, pont ugyanaz a kategória, mint a fülbevaló, a tetoválás, vagy az, hogy kirúzsozod a szádat, vagy fested a körmöd meg a hajad: mesterségesen megváltoztatod a külsődet.
2017. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gyerekvállalás előtt vagy után csináltatnátok ilyen beavatkozást?
2017. máj. 20. 13:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen érzés viselni? Utána örökre az ember testében maradhat vagy cserélni kell?
2017. máj. 22. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!