Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek vegyek egy használ...

Szerintetek vegyek egy használt autót vagy rakassam rendbe a szemem?

Figyelt kérdés

Mióta szemüveges vagyok mindig is rosszul éreztem magam hogy ki vagyok szolgáltatva egy kis tárgynak. Mindig is rosz érzés volt. És őszintén nekem nem is áll túl jól. Csak akkor szoktam felvenni ha nagyon muszáj. -2-es és -2,5-ös a szemem. Most van pénzem helyre rakatni. De mellé pedig egy autó se jönne rosszul és a műtét árából már használtan tudnák venni egy elfogadható autót.

Mit választanátok a helyemben?

20/F


2017. máj. 19. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ha kocsit veszel,akkor alapból nő a havi kiadásod.

pl benzin havi 20e,biztosítás,súlyadó és érdemes havi 10e-t félretenni szervizre,plusz téli gumi stb ,hogy ne egyszerre keljen egy kilót szerezned,ha szervizbe kell vinni.

ezeket kalkuláld bele,aztán utána dönts.

2017. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a lézeres műtét után a szememnek sokkal jobban örültem mint az autómnak. 3 év elteltével még mindig, De ezt neked kell eldöntened.
2017. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szem, egyértelmű. Az egészség mindig előbbre való, mint bármilyen, nem életszükséglet kategóriába eső használati eszköz.
2017. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szemműtétre van részletfizetés.


[link]


Talán meglehet az autó is meg a műtét is.

Én a magam részéről kontaktlencsét használok, szemüveget csak otthonra, és jól elvagyok velük, viszont autó nélkül elég nehézkes lenne az életem.

2017. máj. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!