Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embereket,...

Ismertek olyan embereket, akiknek nincs több érzelmük, mint a legközelebbi fadarabnak?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha van is, az csak negatív.
2017. máj. 20. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen ismerek és ahogy tudom, kerülöm a társaságát.
2017. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, én ismerek..
2017. máj. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogyan nyilvánul meg az ürességük/gonoszságuk?
2017. máj. 20. 11:46
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ember gonolkodj már egy kicsit, ha valakinek nincs érzelme az hogy lehetne gonosz? Az gonosz aki élvezi ha másiknak rossz, vagy direkt rosszat akar a másiknak, de akinek nincs érzelme egyszerüen közömbös.
2017. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

11:49

Nem olvastad el a kérdésem alatt látható részt.

2017. máj. 20. 11:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Erről most egy szereplő jutott eszembe.A death note(halállista).Ennek a főszereplője.Ha mást nem csak kezdj bele majd meglátod.Egyébként nagyon jó😍
2017. máj. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Bármi ötletet vagy tervet felhozok, érzelmektől mentesen próbálja lerombolni szavakkal.


Tegyük fel egy szép helyen vagyunk (pl tengerpart)és ez a személy nem mutat ki semmi olyat, hogy "lenyűgöző, szép" és ezzel az én kedvemet is lerombolja.


Na és ott van a beszédstílusa...monogám egyhangú kedv lohasztó.


A mozdulataiban a nézésében is megnyilvánul.

2017. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

11:53

Sajnos, ismerek egy pontosan ugyanilyen személyt.

Az általad leírtaknak teljes mértékben megfelel.

Rosszul vagyok, ha a közelemben tartózkodik, pedig sajnos, viszonylag gyakran fog megtörténni.

2017. máj. 20. 11:58
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

1. megint


Uuu, az rosszúl hangzik. Így, hogy sokat lesztek egy légtérben elkerülhetetlen a kommunikáció..

Próbálj meg nem figyelni a jellemére. Kizárni az "auráját". Tudom nem egyszerű dolog..de próbáld meg😊

2017. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

12:04

Igazad van. A "probléma" viszont az, hogy én egy rendkívül érzékeny lelkületű ember vagyok, és az említett alak nagy befolyást gyakorol majd az életemre. Nagy eséllyel ki fog túrni az otthonomból. (Húgom barátja.) Én pedig nem tehetek ellene semmit.

2017. máj. 20. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!