Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embereket,...

Ismertek olyan embereket, akiknek nincs több érzelmük, mint a legközelebbi fadarabnak?

Figyelt kérdés
Esetleg, ha van is, az csak negatív.
2017. máj. 20. 11:28
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Olyat tudok, aki inkább nem mutatja ki, nagyon távolságtartó, hűvös még a barátokkal is.
2017. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy valaki csak látszólag ilyen, vagy belül is.

Ismerek olyat, aki tényleg egy faék egyszerűségű, érzéketlen bunkó.


Látszólag, a felszínen én is így viselkedek, hideg vagyok, érzelemmentes, rezignált. Mert úgy vagyok vele, hogy minek jópofizzak, vagy épp dühöngjek idegenekkel, semmi közük hozzá, hogy mit érzek. Ezért sokan engem is ilyen gépies, érzéketlen fsznak tartanak. És az ő szemszögükből nézve végülis igazuk is van, mert egy felszínes ismeretség során csak ennyit látnak.

Akik viszont közelről ismernek, a barátaim, a családom, azokat "beengedem", nekik kimutatom az érzelmeimet, ők tudják, hogy egy kifejezetten érzékeny, kedves, odaadó ember vagyok.

2017. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!